"Faking It". Nowy sezon od 16 marca w MTV Polska [ZDJĘCIA]

Telewizja MTV Polska przygotowuje się do premiery nowego sezonu serialu "Faking It". Premierowe odcinki już od 16 marca!

Multimedia

Na przedmieściach teksańskiego Austin mieszkają dwie najlepsze przyjaciółki - Amy Raudenfeld (Rita Volk) i Karma Ashcroft (Katie Stevens). Ich największym marzeniem jest osiągnięcie popularności w swojej szkole Hester High School. Są gotowe zrobić dużo, by ją zdobyć. Podczas pewnej imprezy, na wskutek nieporozumienia, dziewczyny zostają wzięte za parę lesbijek. Amy i Karma wykorzystują ten fakt i zaczynają udawać homoseksualną parę, by być na ustach wszystkich znajomych. Ich metoda się sprawdza – stają się najsławniejszymi dziewczynami w szkole.

Historia Amy i Karmy komplikuje się w momencie, gdy Karma przyciąga uwagę popularnego i przystojnego Liama Bookera (Gregg Sulkin). Amy staje się zazdrosna o swoja „dziewczynę” i uświadamia sobie, że tak naprawdę jej uczucia są prawdziwe.

Serial odniósł sukces w Stanach Zjednocznych. W 2014 roku został wyróżniony nagrodą Teen Choice Award w kategorii Breakout Show oraz czterema statuetkami AfterEllen Visibility Awards. „Faking It” otrzymał także nominacje do People’s Choice Awards, GLAAD Media Awards oraz Teen Choice Awards w innych kategoriach.

Nagrano już trzy sezony „Faking It” – najnowszy ma swoją premierę w USA 15 marca, a w Polsce – 16 marca

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×