"FAME czy SHAME". Marta Rentel i Filip Zabielski zamieszkają razem! Młode gwiazdy Instagrama i TikToka w nowym reality-show Player Original!

Już 25 czerwca ruszy nowy program Player Original, reality show „FAME czy SHAME”. 10 gwiazd internetu, pod jednym dachem, spędzi najbardziej zwariowane lato ich życia. Wspólny dom to jednak nie wszystko, bo uczestników czeka… ciężka rywalizacja! Kto okaże się najlepszy?

Multimedia

„FAME czy SHAME” to gra warta świeczki! Dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich taki jakich TikTok, Instagram i YouTube – spędzi razem 8 tygodni w podwarszawskiej wilii. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME – otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME – pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście – znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi odjechanego domu. Twórca, który pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szansę, bo na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą… widzów!

Prace nad 3. sezonem historii Joanny Chyłki zostały wznowione! Co w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Do programu zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Wśród potwierdzonych na ten moment uczestników znajdują się: Łukasz „Blondino” Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała i Marta Rentel. Na tym nie koniec niespodzianek! W przeciwieństwie do innych formatów tego typu gwiazdy „Fame czy Shame” nie zostaną odcięci od świata zewnętrznego. Wręcz przeciwnie - będą punktowani również za podtrzymywanie relacji ze swoimi followersami.

Program jest produkcją oryginalną serwisu Player tworzoną we współpracy z agencja DDOB, która zajmuje się jego realizacją, a także odpowiada za dobór twórców, produkcję i scenariusz.

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kuwa debil (gość)

    afasfsddfsfsdf

    01.07.2020 20:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×