"Familiada". Karol Strasburger w ogniu krytyki! Fani uważają, że popiera bicie dzieci!

W jednym z ostatnich odcinków "Familiady" Karol Strasburger skomentował odpowiedź uczestnika, z której fani wyczytali, że aktor popiera bicie dzieci! Prowadzący show znalazł się w ogniu krytyki! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Karol Strasburger popiera bicie dzieci?

W jednym z ostatnich odcinków programu "Familiada" padło pytanie: "Jaka powinna być kara dla dziecka?". Uczestnik odpowiedział, że może być to uderzenie, na co prowadzący - Karol Strasburger - od razu zaprotestował, mówiąc, że nie wolno bić dzieci. Kiedy mężczyzna wyjaśnił, że chodziło mu o zwykłego klapsa, Strasburger powiedział: "Taki kontrolny klaps, żeby dziecko wiedziało, gdzie jest jego miejsce".

Karol Strasburger szczerze o późnym ojcostwie: Każdy moment na życie, szczęście, jest dobryZobacz więcej

Te słowa zdecydowanie nie spodobały się widzom. Uznali, że Karol Strasburger popiera bicie dzieci! Na oficjalnym fanpage'u "Familiady" od razu pojawiły się komentarze pełne oburzenia, sugerujące, że program promuje niewłaściwe wzorce. Zrobiła się z tego niemała burza!

Karol Strasburger - oświadczenie

Karol Strasburger postanowił nie zostawiać tego bez komentarza i napisał dla "Faktu" oficjalne oświadczenie:

W "Familiadzie" padło pytanie dotyczące dzieci. Jedni mnie pochwalili, że zaprotestowałem, że dzieci bić nie wolno, a drudzy wyczytali z tego, że jestem za tym, że dzieci wolno bić i teraz mnie atakują. To jest znak czasów, gdzie ludzie wciskają się w jakieś niepotrzebne komentarze i próbują z tego zrobić jakąś zadymę medialną. Jako ojciec mogę ewidentnie stwierdzić, że dzieci bić nie należy i całą klamrą zamykam to, że bicie dzieci jest niewłaściwe. A oni mi tak przypisują różne pierdoły. Moje oświadczenie jest jednoznaczne w tej sprawie.

Czy te słowa zakończą tę dyskusję?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • J (gość)

  Oh Karol

  16.02.2020 23:22
 • Krystyna (gość)

  Wspaniały wywiad mądry bo właśnie dojrzałego człowieka. Pan Karol wygląda wspaniale.Pozdrawiam.

  16.02.2020 09:46
 • gosc (gość)

  juz dawno powinni zmienic prowadzacego jest za stary i wszystko przeciaga wiek robi swoje powinni dac mlodszego

  15.02.2020 23:20
 • Zdrowy Rozsądek (gość)

  Klaps to utrzymanie dyscypliny, a bicie to jakieś katowanie i znęcanie. Nie widzicie różnicy zwolennicy bezstresowego wychowania? Ostatnio widziałem bezstresowo wychowanego dzieciaka, jak okładał dziadka pięściami, a tamten próbował mu coś tłumaczyć. Myślałem, że padnę ze śmiechu...

  15.02.2020 19:28
 • Grzegorz (gość)

  Karol sam zapędza się w kozi róg w rozmowach z uczestnikami, a jest za mało inteligentny aby z nich wybrnąć.

  15.02.2020 19:25
 • ADAq (gość)

  To była ironia głąby.

  15.02.2020 19:04
 • widz (gość)

  Kolejny raz się czepiają Karola o byle co. Ale to dobrze, bo to się przysłuuży temu świetnemu prowadzącemu i programowi, w myśl zasady "nieważne jak mówią, byle mówili".

  15.02.2020 12:19

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×