"Familiada". Odcinki specjalne w święta! "Czar par", "The Voice Kids" i Anna Wyszkoni w "Familiadzie"!

Eksperci z programu "Czar par", Trenerzy i uczestnicy "The Voice Kids" i Anna Wyszkoni to tylko część gwiazd, które pojawią się w świątecznych odcinkach "Familiady". Przez trzy dni w czasie świąt będziemy mogli obserwować ich zmagania w teleturnieju.

Multimedia

"Familiada" - odcinki specjalne 24, 25 i 26 grudnia o godz. 14:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Świąteczne odcinki "Familiady" będzie można obejrzeć w każdy dzień świąt Bożego Narodzenia. W każdym z nich naprzeciwko siebie staną dwie drużyny złożone z gwiazd Telewizji Polskiej i artystów, którzy obchodzą swoje benefisy. Kogo zobaczymy w święta w "Familiadzie"?

Marcin Mroczek z żoną, Justyna Żyła w kuchni i pierniczki Roksany Węgiel. Jak Boże Narodzenie spędzają znani z telewizji?Zobacz więcej

W odcinku świątecznym w wigilię wystąpią drużyny: "Artyści", w skład których wchodzą: Beata Ścibakowna, Monika Dryl, Waldemar Barwiński, Jakub Dmochowski i Arkadiusz Janeczek, oraz gwiazdy programu "Czar par": Dorota Chotecka, Radosław Pazura, Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Maciej Kurzajewski.

W odcinku, który zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie, 25.12.2019, wystąpią: Ania Wyszkoni z swoim zespołem oraz grupa Pectus. Z kolei w Drugi Dzień Świąt w "Familiadzie" zobaczymy gwiazdy "The Voice Kids". Bawić się będą Trenerzy: Cleo, Ida Nowakowska, Baron, Tomson, Dawid Kwiatkowski oraz dzieci: Anika Dąbrowska, Mateusz Golicki, Adam Kubera, Carla Fernandes, Janek Dąbrowski.

Bajki i filmy dla dzieci w telewizji na święta 2019Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×