"Familiada". Uczestniczka chciała znaleźć lepszą odpowiedź niż jej drużyna. Skończyło się jednak wpadką

Uczestnicy "Familiady" muszą radzić sobie z działaniem pod presją. Nie wyszło to jednak pani, która szukała wyrazu zaczynającego się na "ć". Jej odpowiedź przejdzie do historii programu. Wpadka przebiła słynną lamę.

Multimedia

"Familiada" to emitowany od wielu lat teleturniej. Nie ma osoby, która nie kojarzyłaby tego konkursu i jego gospodarza. Karol Strasburger dzięki tej produkcji stał się legendą. Jego żarty i wyjątkowy charakter podbiły serca widzów. Żeby zostać zapamiętanym, nie trzeba jednak wygryzać prowadzącego. Wielu uczestników przechodzi do historii programu ze względu na swoje odpowiedzi. Niedawno wyemitowano odcinek, który również zapadnie nam w pamięci. Wszystko za sprawą trzmiela.

Tak Karol Strasburger wyglądał na początku kariery. Pamiętacie? Dziewczyny za nim szalały!Zobacz więcej

"Familiada". Uczestniczka szukała słowa na "ć"

W grudniowym odcinku uczestnicy musieli podać wyrazy, które zaczynają się na literę "ć". Nie było to dla wszystkich łatwe zadanie. Jedna z drużyn jednogłośnie postanowiła jako odpowiedź wskazać wyraz ćwiartka. Pani, która pełniła funkcję kapitana, chciała jednak zaryzykować. Zamiast rozwiązania drużyny, zaproponowała swój wyraz. Niestety kobieta pomyliła nazwę znanego owada i powiedziała ćmiel.

Pod opublikowanym na Facebooku fragmentem programu, w którym zobaczymy wpadkę, pojawiła się lawina komentarzy. Co pisali internauci?

Oj tam oj tam .. Pani miała chwilowe zaĆmienie po prostu 🙄😄

Ta Pani Kapitan to co chłopy powiedziały to musiała po swojemu zrobić jakby miała gdzieś co mówią. Będzie z tego znana xD

Aż musiałam w Google wpisać ćmiel bo myślałam że o czymś nie wiem 🤣🤣🤣 ciele też dobre 🤣

Ćmiel....🤣🤣🤣🤣🤣 I tym akcentem laska zapisała się obok "owcy" i "lamy" i wielu innych w historii Familiady 🤣🤣🤣🤣

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×