"Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Znamy wszystkich uczestników nowego show kulinarnego Polsatu! Kim są gotujące rodziny?

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to nowy program pełen kulinarnych inspiracji z nutką rywalizacji, który już w środę 1 września o godz. 20.05 zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. Rodziny kochające gotowanie będą musiały zmierzyć się z presją czasu oraz opiniami wymagających jurorów: Ewy Wachowicz, Piotra Gąsowskiego i Adama Borowicza. Kim są uczestnicy programu i o co walczą?

Multimedia

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” uczestnicy

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to show pełne smaków, doprawione rodzinnymi sprzeczkami, wzruszającymi chwilami i zabawnymi wpadkami, które jednak zawsze kończą się celebracją wspólnego przygotowywania i spożywania posiłków. W każdym odcinku uczestnicy otrzymają dwa kulinarne wyzwania. Pierwsze to rywalizacja o specjalne przywileje, drugie to dalszy udział w programie. Co tydzień jedna z rodzin opuści program, a w wielkim finale zmierzą się dwie najlepsze, które staną do walki o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce i 100 tysięcy złotych! Kim są uczestnicy pierwszej edycji programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”?

Rodzina Ceballo - małżeństwo Anna i Reinaldo z synem Jonasem

Mieszanka wybuchowa. Polsko-kubańska rodzina. Ich największą miłością jest kuchnia i muzyka! Rei ma swój zespół Tripulacion Cubana, czyli „kubańska załoga”, który współtworzy w 90 procentach ze swoimi rodakami. Ich repertuar nawiązuje do muzyki kubańskiej w każdej odsłonie. Ania jest managerem zespołu. Inspiracją do gotowania dla całej rodziny byli dziadkowie, później rodzice, a obecnie - podróże i programy kulinarne. Zgodnie twierdzą, że nie ma dania, którego by nie spróbowali. W życiu kierują się zasadą dzielenia się z ludźmi tym, co robią - czyli muzyką, pasją do gotowania i tańcem!

Rodzina Szatanów - mama Bożena z córką Kasią i jej kuzynem Marcinem

Szefem kuchni w tej drużynie jest mama Bożenka. Kasia i Marcin jeszcze w dzieciństwie w każdy weekend spotykali się w domu Bożenki i kosztowali jej najpyszniejszych potraw. Gotowanie kojarzy im się z tymi radosnymi wspomnieniami. Cała trójka jest kulinarnymi samoukami. Każdy ma inny smak i inne kulinarne upodobania, ale wszyscy lubią ich „szatańską” kuchnię! Marcin jest fanem kuchni orientalnej, Bożena lubi tradycyjną kuchnię polską, a Kasia gotuje to, co smakuje jej mężowi (czyli wszystko) …

Rodzina Krechów - małżeństwo Joanna i Hubert z córką Ewą

Rodzina, która je i gotuje w duchu slow food. Krechowie są właścicielami sadów ze starymi odmianami jabłek, sporego ogrodu warzywnego i mikrobrowaru. Gotują sezonowo, prosto i z sercem. Hubert zajmuje się browarem i tłocznią soków, a jego żona to nauczycielka, której wielką pasją jest praca w ogrodzie. Największą dumą Asi i Huberta są oczywiście ich córki Ewa i Ida. Cenią ich niezależność i umiejętność odnajdywania się w różnych sytuacjach. Razem z rodzicami w programie gotować będzie młodsza córka, 19-letnia Ewa, tegoroczna maturzystka, która interesuje się reklamą i marketingiem.

Ewa Wachowicz w jury nowego show kulinarnego. "Patrzę z czułością na swoje uda"Zobacz więcej

Rodzina Bazarnik - małżeństwo Iza i Ryszard z synem Antkiem

Muzyczna rodzina. Ryszard to multiperkusjonista, podwójny rekordzista Guinessa, twórca niesamowitych projektów, takich jak między innymi największy bęben świata. Iza to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i wielka pasjonatka gotowania. Miłość do kuchni zaszczepił w niej dziadek. 13-letni Antek dzielnie wspiera mamę w kuchni, a tatę - grając na perkusji. Ich kuchnia to wypadkowa tego, na co akurat mają ochotę, co znajdą w lodówce i na co pozwoli im fantazja. Spontaniczna, pełna pasji i smaku. Jak sami przyznają, są kulinarnymi amatorami. Spełniają się w muzyce, komponowaniu i występowaniu, gotowanie to ich największa pasja „po godzinach”.

Lubczanki - kuzynki Maria, Irena i Jadwiga

Pogodne kuzynki, należące do koła gospodyń wiejskich, w którym odtwarzają stare przepisy. Promują kuchnię regionalną, a ich znakiem rozpoznawczym jest lubczyk! Nie posiadają wykształcenia gastronomicznego, gotować nauczyły się od swoich mam i starszego rodzeństwa. Ich popisowa lubecka zupa z lubczykiem została wpisana w rejestr produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Rodzina Jeleń - przyjaciele Jarek, Michał, Marcin

Rodzina z wyboru! Jarek, Michał i Marcin to najlepsi przyjaciele. Znają się od ponad 20 lat, Jarek jest nawet ojcem chrzestnym ukochanej córki Michała, Marcin to jej przyszywany wujek. Jak sami mówią, są sobie bliżsi niż rodzina i żartują, że spędzają ze sobą więcej czasu niż z żonami. Razem tworzą zespół disco polo Longo&Junior, znany z takich utworów, jak „Tańcz, tańcz, tańcz” i „Kolorowa sukienka”. To trio z Chorzowa, które kocha tradycyjną kuchnię polską i śląską.

Pierwszy odcinek emocjonujących pojedynków na smaki już w środę 1 września o godz. 20.05 tylko w Telewizji Polsat!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×