"Farma". Marcelina Zawadzka powraca do telewizji! Będzie gwiazdą nowego reality show! Znowu będzie pracować w TVP?

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Marcelina Zawadzka, która w atmosferze skandalu musiała odejść z TVP, powraca do telewizji! Była Miss Polonia będzie gwiazdą nowego reality show! Znowu będzie pracować w Telewizji Polskiej? Sprawdźcie!

Multimedia

MARCELINA ZAWADZKA WRACA DO TELEWIZJI!

Marcelina Zawadzka przez ostatnie lata była gwiazdą wielu programów TVP, jednak publiczność szczególnie pokochała ją za współprowadzenie "Pytania na śniadanie". W ubiegłym roku piękna modelka przestała się pojawiać na ekranach TVP. Okazało się, że po cichu, przez problemy prawne, została odsunięta przez Telewizję Polską na boczny tor i pozostała jej jedynie aktywność w mediach społecznościowych.

Teraz Marcelina Zawadzka wraca do telewizji, jednak nie zobaczymy już jej w TVP! Była Miss Polonia właśnie znalazła zatrudnienie w Polsacie, gdzie powierzono jej rolę prowadzącej nowe reality show pt. "Farma". Razem z nią program będzie prowadzić Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD. To nagradzana Influencerka, która z sukcesem podbija Internet.

Marcelina Zawadzka eksponuje biust w skąpym bikini! Fani zachwyceni fotkami z wakacji!Zobacz więcej

"Farma", jak zapowiada telewizja Polsat, to program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. W informacji prasowej czytamy, że tym razem uczestnicy nie wyjadą na rajską wyspę, a zamieszkają na polskiej farmie z dala od cywilizacji! Polsat zaprosił do programu ludzi, którzy świadomie porzucą swój nowoczesny styl życia i wyruszą ku wielkiej przygodzie, zamieszkując w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i… Internetu!

Z ponad tysiąca zgłoszeń do programu, które spłynęły z całego kraju w przeciągu kilku dni, wyłoniono kilkunastu uczestników. Każdy z nich jest pewny jednego - chce zamienić swoje dotychczasowe wygodne, miejskie życie na rzecz wiejskiego, na łonie natury. Tylko czy wyobrażenia będą zgodne z tym co czeka ich na farmie? A sielankowy odpoczynek w duchu slow-life nie zamieni się w pełen niedogodności pobyt, na który nie będą gotowi?

Programowi "Rolnik szuka żony" rośnie konkurencja. Powstaje nowy reality show o życiu na wsi!Zobacz więcej

Pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Czyli powrót do korzeni i rolnicza codzienność! Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Między nimi zawiążą się niespodziewane sojusze, przyjaźnie a może nawet…miłość! Dlatego widzowie programu mogą spodziewać się bezkompromisowych pojedynków i zaskakujących wyzwań. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się któryś z uczestników, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

W przygodę pełną wyzwań, wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać „farmerów” w ich drodze do tytułu Super Farmera!

"FARMA" NA ANTENIE POLSATU POJAWI SIĘ WIOSNĄ 2022 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×