Festiwal Piękna 2018. Finalistki Miss Polski 2018 w kostiumach kąpielowych. Jak się prezentują? [DUŻO ZDJĘĆ]

Trwają ostatnie przygotowania do gali finałowej wyborów Miss Polski 2018, która odbędzie się 9 grudnia w Hali Lodowej w Krynicy Zdroju. Choć za oknem mróz i ziąb, na zgrupowaniu w Racławicach zrobiło się naprawdę gorąco. Zobaczcie zdjęcia! Finał Miss Polski 208 na żywo w Polsacie 9 grudnia o godzinie 20:05.

Multimedia

MISS POLSKI 2018 - KANDYDATKI

Próby choreograficzne, przymiarki, ostatnie nagrania telewizyjne, zajęcia z emisji głosu, nauka chodzenia na szpilkach, coraz więcej stresu i coraz mniej czasu. Czy tak wyglądają ostatnie dni kandydatek do tytułu Miss Polski przed wyborami? Otóż nie do końca! Wystarczy popatrzeć na najnowszą sesję zdjęciową finalistek, podczas której beztrosko pluskały się w basenie i korzystały z jaccuzi w gościnnych progach Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference&Spa.

Olśniewające kobiety ze wszystkich zakątków ziemi będą walczyć o tytuł najpiękniejszej! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kandydatki do korony najpiękniejszej Polki przebywają w sercu Małopolski od 1 grudnia i dopiero przed samym finałem przeniosą się do Krynicy Zdroju. Tam 9 grudnia zaprezentują się publiczności zgromadzonej w Hali Lodowej i widzom Polsatu w sześciu odsłonach. Zobaczymy je w sukienkach Hector&Karger i kolekcji casual Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour Tomaotomooraz w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.

Finalistki Miss Polski 2018 - kim są i skąd pochodzą? Która z nich otrzyma koronę? [GALERIA]Zobacz więcej

Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, na scenie wystąpią również Electric Girls, Mateusz Łopaciuk- zwycięzca "Śpiewajmy razem. All Togehter Now", Filip Lato- zwycięzca dziewiątej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”orazzwycięzca dziesiątej edycji tego show - Mateusz Ziółko a także Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2018 już po raz dziesiąty będzie Szymon Łosiewicz, choreografię przygotuje Anna Bubnowska a stylizacja finalistek jest dziełem Kasi Cygańskiej. Galę Miss Polski 2018 poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×