Festiwal piękna 2018. Finały Miss Polski 2018 i Miss Supranational 2018 w Polsacie! [TRANSMISJA TV, ZDJĘCIA]

W tym roku już po raz dziesiąty Krynica Zdrój będzie gościć najpiękniejsze kobiety świata. Prawie 80 reprezentantek z niemal wszystkich zakątków globu stanie na scenie Hali Lodowej podczas jubileuszowej gali Miss Supranational 2018. Po raz dwudziesty dziewiąty zostanie natomiast wybrana najpiękniejsza

Multimedia

Miss Supranational 2018 - w piątek, 7 grudnia, o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

7 grudnia na scenie Hali Lodowej podczas jubileuszowej gali Miss Supranational 2018 stanie prawie 80 reprezentantek z niemal wszystkich zakątków glob. A w jury zasiądą wszystkie zdobywczynie tego tytułu w dotychczasowej historii konkursu. Transmisja w Telewizji Polsat.

Ewa Minge o wyborach Miss i o tym, czy kobieta powinna udawać głupią [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Finalistki spotkają się w Polsce już 19 listopada i spędzą dwa tygodnie na zgrupowaniu w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Będą szlifować układy choreograficzne pod czujnym okiem twórców znakomitych scenicznych układów tanecznych Macieja Zakliczyńskiego i Janji Lesar. Zajmą się przymiarkami wszystkich kreacji prezentowanych podczas pokazów, będą uczestniczyć w sesjach fotograficznych i poznawać Polskę. Podczas urodzinowej gali Miss Supranational 2018 reżyserowanej przez Szymona Łosiewicza na początek zaprezentują w strojach narodowych. To najbarwniejszy etap konkursu, gdyż każdy kraj próbuje pokazać się od jak najciekawszej strony, a narodowi projektanci prześcigają się w nietypowych pomysłach.

Kandydatki do korony zaprezentują się również na scenie w sukienkach koktajlowych, kostiumach kąpielowych, kolekcji streetwear, strojach własnych oraz sukniach wieczorowych od Ewy Minge. Polskę będzie reprezentowała Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015, absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, modelka agencji New Stage. Ostatni rok spędziła głównie za granicą, na kontaktach w Seulu, Barcelonie i Stambule. Przyleciała do Polski głównie by wziąć udział w wyborach Miss Supranational 2018. Wiosną wybiera się na kontakt do Miami, no chyba, że zostanie Miss Supranational, wówczas będzie musiała zweryfikować swojej plany na najbliższy rok. Z okazji dziesięciolecia Miss Supranational najpiękniejsza kobieta świata otrzyma nagrody o wartości 100 tysięcy USD. Koronę odbierze z rąk 24- letniej Jenny Kim, studentki anglistyki z Seulu.

To one będą walczyć o tytuł Miss Polski 2018! Która najpiękniejsza? [GALERIA]Zobacz więcej

Miss Polski 2018 - w niedzielę, 9 grudnia, o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

Po raz dwudziesty dziewiąty zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Jedna z 28 finalistek założy w Krynicy Zdroju koronę Miss Polski. Galę finałową ma żywo pokaże Telewizja Polsat.

W Krynicy Zdroju, zobaczymy 28 najpiękniejszych Polek z niemal wszystkich zakątków kraju. Podczas wyborów najpiękniejszej Polki finalistki zaprezentują się w sześciu pokazach, zobaczymy je w sukienkach Hector&Karger i kolekcji casual od Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour od Tomaotomo o w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut. Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, na scenie wystąpią również Electric Girls, Mateusz Łopaciuk - zwycięzca "Śpiewajmy razem. All Togehter Now", Anna Karwan, uczestnik 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Zanjomo” Mateusz Ziółko oraz Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2018 już po raz dziesiąty będzie Szymon Łosiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Galę finałową Miss Polski 2018 poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. W jury konkursu zobaczymy, m. in. Miss Polski 2017 Kamilę Świerc, projektantów Violę Piekut i Tomasza Olejniczaka.

Natalia Roczniak Miss Polski Widzów Polsatu. Będzie nową gwiazdą TV? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Korona oczywiście jest tylko jedna i to przede wszystkim o nią powalczą finalistki, ale nagrodą w konkursie Miss Polski jest też czek na 50 tysięcy złotych, biżuteria od Jubiler Schubert, kolekcje od Tomaotomo i Violi Piekut czy roczna opieka w klinice RosaMed. Pozostałe finalistki otrzymają kostiumy kąpielowe, kolekcje odzieżowe, zestawy kosmetyków, upominki od Don Caruso i pierścienie od Jubiler Schubert, który w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia przygody z konkursem. Poza Miss Polski 2018 i czterema Wicemiss, na scenie w Krynicy Zdroju poznamy także Miss Widzów Polsatu, Miss Mediów Społecznościowych, Miss Foto, Miss Polski Wirtualnej Polski i Miss Internetu.

Zobacz galerię

Miss Supranational 2017 - Jenny Kim

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×