Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2020. Hania Żudziewicz dołącza do grona prowadzących festiwalu Polsatu. Sprawdż, kto wystąpi!

Już 14 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020. Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu? Gospodarzami wydarzenia będą jak zawsze niezawodni Ela Romanowska i Rafał Maserak oraz nowa para młoda: Hania Żudziewcz, tancerka znana widzom z programu "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz Krzysztof Hanke, popularny satyryk, lider śląskiego kabaretu Rak.

Multimedia

Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2020 w Polsacie

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. To gwarancja najlepszej zabawy przy piosenkach, które zna i nuci każdy z nas. W tym roku czeka nas zmiana ról i prawdziwe weselne tornado. Uwielbiana przez mieszkańców Mrągowa młoda para – Ela Romanowska i Rafał Maserak, zorganizują ślub i huczne wesele dla ukochanego taty Eli – Krzysztofa Hanke i jego młodej narzeczonej – Hani Żudziewicz. Zakochany po uszy senior rodu, zdaje się na wiedzę i doświadczenie córki oraz zięcia, sam z kolei poświęca czas pięknej pannie młodej, która z wielką przyjemnością już szuka idealnej sukni na tą wyjątkową noc. Czy córka znajdzie nić porozumienia z przyszłą macoszką? A może sekretne spojrzenia Rafała na piękną pannę młodą wywołają zazdrość i będą powodem małżeńskich kłótni?

Krzysztof Ibisz zaczął naukę tańca z Hanną Żudziewicz! Chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"?Zobacz więcej

Mazurskie wesele nie może obejść się bez najlepszych tanecznych przebojów i plejady uwielbianych przez publiczność artystów. Wspólnie z Elą stworzyliśmy weselną listę przebojów z dedykacją dla ukochanego taty, aby młoda para wraz z weselnymi gośćmy bawili się przy najpopularniejszych weselnych utworach. W piątkowy wieczór na scenie amfiteatru wystąpi boska Kayah, która zaśpiewa największe weselne hity „Prawy do lewego”, czy „Po co, po co”. Wtórować jej będzie Cleo z wpadającymi w ucho hitami „Łowcy gwiazd” i „Za krokiem krok”. Na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią również prawdziwi wyjadacze weselnych parkietów – Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i grupa Boys, zespoły Classic, Masters, Daj to głośniej i inni. Nie zabraknie także muzycznych szlagierów w wykonaniu Eleni, Andrzeja Rybińskiego, Elektrycznych Gitar. Zobaczymy i usłyszymy również Sławomira, który w ramach prezentu dla młodej pary zaśpiewa swój najnowszy hit „Weselny pyton”. Zapowiada się wyśmienita zabawa do białego rana!

Na mazurskie wesele zapraszamy już 14 sierpnia do amfiteatru w Mrągowie nad jeziorem Czos lub na transmisję wydarzenia na antenie Polsatu, Disco Polo Music i Polo TV od godziny 20:05. Na Festiwal Weselnych Przebojów 2020 zaprasza Telewizja Polsat, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Miasto Mrągowo.

Ślub Krzysztofa Ibisza i Kajry podbija Internet w nowym hicie Sławomira! "Weselny pyton" lepszy niż "Miłość w Zakopanem"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×