Filmy na majówkę 2019. Co obejrzeć w długi weekend majowy 1-5.05.2019? [HITY FILMOWE, PROGRAM TV]

Jakie filmy będzie można obejrzeć w majówkę 2019? W długi weekend majowy 1-5.05.2019 do zobaczenia będzie sporo polskich i zagranicznych produkcji. Poczujemy nawet magię Bożego Narodzenia w środku wiosny. Jak to możliwe? Sprawdź, jakie filmy obejrzeć w majówkę 2019!

Multimedia

Filmy na majówkę 1-5.05.2019 r. - sprawdź program tv!

Majówka 2019 nadeszła! Czas sprawdzić, jakie filmy będzie można obejrzeć w tym czasie w telewizji. W długi weekend majowy stacje telewizyjne proponują kilkadziesiąt polskich i zagranicznych filmów, w tym niekwestionowane hity świąteczne - "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku"!

Nie będzie "Elif", "Miłosnych potyczek", "Wiecznej miłości" i "Więźnia miłości" w TV!Zobacz więcej

W Święto Pracy obejrzeć będzie można m.in. "Facetów w czerni", "Larry Crowne - uśmiech losu", "Dwóch gniewnych ludzi" i polską kultową komedię "Galimatias, czyli kogel-mogel II". Święto Flagi to przede wszystkim jedna z najlepszych komedii romantycznych w historii, czyli "Notting Hill". Będzie jednak też coś dla fanów polskich filmów. W Święto Konstytucji Trzeciego Maja czeka na nas premiera - "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy". Poza tym kilka zagranicznych propozycji filmowych. Pierwszy weekend maja to natomiast komedie, dramaty i filmy akcji.

Sprawdźcie w naszej galerii jakie dokładnie filmy będzie można obejrzeć! Co wybierzecie dla siebie?

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Robert (gość)

    Pani Kamilo. Proszę wytłumaczyć co Panią kierowało napisać te wypociny. Zrozumiem jak Pani powie że śmieciowe stacje typu polszmat i tvnic Pani zaplacili. Niech sobie Pani odpuści. Te stacje nie mają nic do zaoferowania widzowi oprócz tych gniotów co puszczają od 15 lat. Nie wspominam oczywiście tvpisu , bo to już inna propagandowa bajka. Aż dziwne że ten polszmat kevina nie puścił w święta wielkanocne. Święta to święta czyż nie ?, debile z polszmatu?????

    02.05.2019 13:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×