Filmy w Kinie Telemagazynu na wakacyjny weekend!

Nie oglądaj powtórek w telewizji. Oglądaj hity w Kinie Telemagazynu!

Multimedia

"Wiara, zdrada i płaca minimalna" - Adaptacja znanej kanadyjskiej sztuki Josh'a MacDonalda.Bohaterka filmu, zbuntowana nastolatka Casey (Martha MacIsaac), z dnia na dzień jest coraz bardziej przygnębiona stanem swojej siostry, która leży w śpiączce w wyniku wypadku samochodowego.

"Magiczne okulary" - Marvin 'Moe' Mobley to typowy nastoletni chłopiec, który ma swoje cele i marzenia. Nastolatek kocha baseball, co przyczynia się do tego, że jego największym dążeniem jest zostanie najlepszym, zawodowym graczem. Jednak, mimo iż chłopak bardzo się stara, jego wysiłek spoczywa na niczym, gdyż gra nie wychodzi mu tak, jakby sobie życzył. Wszystko zmienia się w momencie, kiedy Marvin odnajduje parę okularów o tajemniczo magicznej mocy.

"Wybacz, że cię kocham" - 37-letni Alex (Raoul Bova) pracuje w agencji reklamowej. Jest pewny siebie, przystojny, twardo stąpa po ziemi, ma piękne mieszkanie i jeździ nowym mercedesem. Ciągle jednak nie może zapomnieć o dziewczynie, z którą niedawno się rozstał. Jego życie zmienia się, gdy poznaje licealistkę Niki (Michela Quattrociocche) i zakochuje się w niej bez pamięci. Różnica wieku jaka jest między nimi dla dziewczyny nie stanowi większego problemu, ale dla Alexa jest dużą komplikacją. Zwłaszcza, że na głowie ma też sprawy zawodowe, kłopoty przyjaciół oraz swoją byłą dziewczynę, która jednak postanowiła do niego wrócić.

"Idy marcowe" - Trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (George Clooney) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel Wood). Dziewczyna szybko zawróci w głowie młodemu, błyskotliwemu doradcy Morrisa (Ryan Gosling) i pozna najskrzętniej skrywane tajemnice kampanii.

"Champion" - Mistrz świata w boksie wagi ciężkiej, James "Iceman" Chambers (Ving Rhames) zostaje skazany za gwałt. Trafia do więzienia, w którym przebywa Monroe Hutchen (Wesley Snipes) - przez współwięźniów uważany za bezdyskusyjnego mistrza bokserskiego. Pomiędzy dwoma "mistrzami" rodzi się napięcie. Sytuację postanawia wykorzystać gangster Emmanuel "Mendy" Ripstein (Peter Falk), który odsiaduje dożywotni wyrok, ale nadal ma dobre układy w mafii i wśród władz więzienia. Nakłania on Icemana do wielkiej walki bokserskiej, obiecując w zamian wcześniejsze zwolnienie.

Więcej filmów znajdziecie w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×