Finał III edycji talent show "Disco Star" w Polo TV. Kto będzie nową gwiazdą disco?

30 maja o godz. 18:00 odbędzie się finał III edycji popularnego talent show "Disco Star". Program nadany będzie na żywo, a zwycięzcę wybiorą widzowie Polo TV w głosowaniu SMS-owym.

Multimedia

W sobotę, 30 maja widzów Polo TV czekają wielkie emocje. Tego dnia rozbłyśnie nowa gwiazda muzyki disco polo. Dowiemy się, który z finalistów III edycji "Disco Star" zyskał wśród widzów stacji największą sympatię i uznanie. Komu udało się zdobyć najwięcej fanów. Podczas finałowego odcinka poznamy także Najbardziej Energetycznego wykonawcę, którego wybiorą internauci w głosowaniu.

"Disco Star" to jedyne w polskiej telewizji talent show, w którym występują młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo. Gospodarzem programu jest Marcin Miller, lider zespołu Boys. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Shazza, Patryk Pegza, lider zespołu After Party oraz Bartosz Padyasek z formacji D Bomb. Program „Disco Star Kulisy”, w którym prezentowane są sylwetki uczestników, informacje o zasadach głosowania, a także materiały dodatkowe, prowadzą Maciej Smoliński i Edyta Folwarska. Po ostatnim odcinku ze zwycięzcą rozmawiać będzie Jacek Mędrala, gwiazda serialu „Miłość w rytmie disco”. Powtórkę finału obejrzeć będzie można w niedzielę o godz. 18.00 oraz we wtorek i czwartek o godz. 20:00.

Zwycięstwo w talent show "Disco Star" otwiera drogę do kariery. Laureatka II edycji programu Agnieszka Mortka właśnie nagrała swój debiutancki wideoklip. Utwór "Nie mogę z Tobą być" opowiada o pewnym nudziarzu i wesołej, atrakcyjnej dziewczynie, która czerpie z życia pełnymi garściami i nie znosi monotonii. Premiera piosenki odbyła się 12 maja na antenie Polo TV.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×