"Firma na medal" w BBC Entertainment od 16 października

BBC Entertainment przygotowało nową porcję doskonałej rozrywki. "Firma na medal" od 16 października w każdą środę o 22:00.

Multimedia

Nauczyciele tańca, psi fryzjerzy, kwiaciarze i osobiści trenerzy - wszyscy oni szykują się do prawdziwego biznesowego pojedynku! "Firma na medal" to program pełen współzawodnictwa i dobrej zabawy, pokazujący w wyjątkowy sposób z pozoru zwyczajne zawody.

W nowym, dziesięcioodcinkowym serialu "Firma na medal", spojrzymy na z pozoru zwyczajne i dobrze znane profesje przez pryzmat rywalizacji i wyścigu o zaszczytny tytuł.

W odróżnieniu od innych reality show, w których nagrodą są najczęściej pieniądze, co tydzień troje konkurentów będzie walczyło o coś o wiele ważniejszego: swoją zawodową reputację. Nasi przedsiębiorcy pochodzą z różnych środowisk, wszyscy działają w tym samym mieście i wierzą, że każdy z nich ma to, czego trzeba, by zwyciężyć.

Podczas programu, każdy z uczestników otrzyma trzy szanse, by pokonać swoich konkurentów. Dostaną oni dostęp do swoich miejsc pracy oraz wypróbują produkty i usługi przeciwników.

Jakby tego było mało, każdego z przedsiębiorców odwiedzi tajny ekspert z danej branży, który podda ich usługi próbie. Jak zareagują uczestnicy, gdy ujawni on swoją tożsamość i przedstawi ostateczny werdykt?

Gdy zwycięzca zostanie wyłoniony, pokonani rywale będą musieli przełknąć gorycz porażki, uścisnąć jego dłoń i przyznać: "Masz firmę na medal!".

Dowiedz się więcej i weź udział w konkursie na stronie bbcpolska.com.

Zobacz, co czeka nas w pierwszym odcinku

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×