"Friends From College". Obsada serialu na specjalnym pokazie premierowym [ZDJĘCIA]

"Friends From College" pojawi się w serwisie Netflix już 14 lipca. Za nami specjalny pokaz premierowy z udziałem obsady "Friends From College". Zobaczcie, jak gwiazdy nowej produkcji Netfliksa prezentowały się na ściance.

Multimedia

"Friends From College" opowie o grupie przyjaciół z Harvardu, w których wcielają się Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max) i Jae Suh Park (Marianne). Bohaterowie nowego serialu Netfliksa mierzą się z bolączkami czwartej dekady życia, wchodząc między sobą w różne i często skomplikowane relacje.

Sprawdź daty serialowych premier w lipcu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„Friends from College” to humorystyczne spojrzenie na stare przyjaźnie, dawne związki i pragnienie pogodzenia dorosłego życia z nostalgią za przeszłością. Producentem wykonawczym serialu jest Nicholas Stoller („Sąsiedzi”, „Sąsiedzi 2”, „Chłopaki też płaczą”, „Idol z piekła rodem”), który wyreżyserował wszystkie osiem odcinków. Za scenariusz i produkcję wykonawczą odpowiada Francesca Delbanco. Warto dodać, że serial jest dla nich nieco autobiograficzny ponieważ oboje są absolwentami Harvardu.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z pokazu premierowego serialu "Friends From College".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×