"Galileo z domu". Program Pawła Orleańskiego w nowej odsłonie! Głównym tematem koronawirus

Paweł Orleański poprowadzi w TV4 specjalny program "Galileo z domu", w którym znajdziemy różne wskazówki i ciekawostki związane z trwającą pandemią koronawirusa. Sprawdź, czego możemy się spodziewać!

Multimedia

"Galileo" to popularny program popularnonaukowy, który możemy oglądać od 2007 roku. Już od 12 maja w TV4 pojawi się także specjalne wydanie show, które niemalże w całości poświęcone zostanie epidemii koronawirusa.

Maciej Kurzajewski poprowadzi nowy teleturniej TVP2! Będzie hit?Zobacz więcej

"Galileo z domu" to program, w którym będzie można znaleźć przystępne wyjaśnienie zagadnień medycznych oraz środków bezpieczeństwa, ale także cenne wskazówki dotyczące tego, jak ułatwić sobie codzienne życie w dobie pandemii. Z programu dowiemy się m.in. jak działa szybki test na koronawirusa, jak stworzyć samowystarczalne gospodarstwo domowe, czy też jak w dobie pandemii działają dostawcy żywności i ogrody zoologiczne.

Odcinki "Galileo z domu" będą trwać około 15 minut i będzie można oglądać je na antenie Czwórki kilka razy dziennie o różnych porach dnia. Prowadzącym będzie Paweł Orleański. Nowy program nie zastępuję oryginalnego cyklu "Galileo", który można oglądać w sobotę i niedzielę o 19:00.

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • OK (gość)

    OK SPOKO

    24.05.2020 16:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×