gierek

Słabe filmy i seriale, które biły rekordy oglądalności. Na naszej liście "365 dni", "Lucyfer" i inne!

Słabe filmy i seriale - takich produkcji jest mnóstwo! Chociaż nie znajdą się dwie takie same opinie na temat jednego serialu czy filmu, to jednak są produkcje, które naprawdę mają więcej słabych stron. Są również takie tytuły, które mimo kiepskich opinii i tak były oglądane przez tabuny widzów. Które propozycje na seans, których nie radzilibyśmy wam włączać, to największe hity? Zobacz naszą galerię!

21.06.2022Ranking

"Gierek". Dominika Gwit opublikowała nowe zdjęcie i wywołała lawinę komplementów. Wszyscy patrzą tylko na jedno!

Dominika Gwit to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Fani cenią jej niezwykle optymistyczne podejście do życia, szeroki uśmiech i fakt, że nie gwiazdorzy ani nie kręci nosem. Aktorka cieszy się dużą sympatią fanów, kibicujących jej na każdym kroku. Jej najnowsze zdjęcie sprawiło, że jej profile w mediach społecznościowych zalała lawina komplementów!

10.06.2022Gierek

"Pierwsza miłość". Misiek Koterski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Kiedyś wyśmiewany, dziś świeci przykładem. Zobacz, jak zmienił się styl gwiazdy!

Michał Koterski, znany szerzej jako Misiek, od lat jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Dziś pozując na ściankach ze swoją piękną partnerką Marcelą Leszczak, gwiazdor robi to z szykiem i klasą, a jego kreacje mogą stanowić wzór do naśladowania. Jednak kiedyś było zupełnie inaczej. Aktor niejednokrotnie musiał się zmagać z krytyką, a niekiedy wręcz z wyśmiewaniem się z jego garderoby. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienił się styl Miśka Koterskiego!

29.04.2022Pierwsza miłość

"Gierek". Michał Koterski zachwyci w roli swojego życia? Film o I sekretarzu KC PZPR wkrótce w kinach!

Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia. Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran.

18.01.2022Gierek

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×