"Glow". Olśniewające wrestlerki w zwiastunie 2. sezonu serialu Netflixa [WIDEO+ZDJĘCIA]

W czerwcu na Netflix pojawi się 2. sezon serialu "Glow". Serwis zaprezentował właśnie zwiastun i plakat z olśniewającymi wrestlerkami w rolach głównych. Zobaczcie, co czeka główne bohaterki produkcji Netflixa w nowych odcinkach!

Multimedia

W drugim sezonie obserwujemy jak wrestlerki, które stały się lokalnymi celebrytkami, zmagają się z blaskami i ceniami swojej sławy. Ruth i Debbie, które teraz codziennie spotykają się na planie programu, muszą zmagać się z ciągle powracającymi problemami w ich skomplikowanej relacji.

Sam ciągle jest taki sam, tylko teraz z nastoletnią córką pod swoim dachem i dwudziestoma odcinkami do wyprodukowania. Walki stają się coraz bardziej zaciekłe, a stawka wzrasta wraz z objętością fryzur zawodniczek.

"Glow". Hit Netfliksa na miarę "Stranger Things"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wszystkie odcinki drugiego sezonu "Glow" będą dostępne już od 29 czerwca na Netflix! Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji, a w galerii plakat i kolejną porcję zdjęć!

Zobacz galerię

Producentkami wykonawczymi serialu "Glow" są Jenji Kohan („Orange is the New Black”) i Tara Herrmann („Orange is the New Black”), zaś jego współtwórczyniami i jednocześnie scenarzystkami — Liz Flahive („Homeland”) i Carly Mensch („Orange is the New Black”).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×