"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska pokazuje się w bikini i przypomina swoją metamorfozę. Kiedyś ważyła ponad 100 kg!

Jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", Agnieszka Kotońska przeszła ogromną metamorfozę. Właśnie przypomniała, że jeszcze jakiś czas temu ważyła ponad 100 kg. Jak wyglądała przed metamorfozą?

Multimedia

Agnieszka Kotońska w bikini przypomina swoją metamorfozę

Agnieszka Kotońska stała się rozpoznawalna dzięki programowi TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". W ciągu dwóch lat przeszła ogromną metamorfozę. Publikując zdjęcie w bikini przypomniała, że kiedyś ważyła 106 kg i tylko dzięki uporowi i konsekwencji w działaniu udało jej się osiągnąć sylwetkę, o jakiej marzyła.

Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcia z przeszłości! Jak dawniej wyglądali Artur i Dajan Kotońscy?Zobacz więcej

Pod fotografią "przed i po" napisała, w jaki sposób osiągnęła swój cel. Walcząc o idealną figurę zmieniła styl życia. Obecnie zdrowo się odżywia i trenuje, a swoim przykładem chce zmotywować innych ludzi, którzy - tak jak ona kiedyś - chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.

Wrzucam Wam siebie po lewej stronie rok 2017 wakacje w Sarbinowie, przeglądam właśnie swój telefon i każde foto na siedząco niewiem co ja myślałam że na siedząco zasłonie te 106kg ( wszędzie wszystko się lało ) haha...podejście dobre .Ale efekt ŻENUJACY 🙈🙈🙈🙈🙈szczerze wtedy widziałam siebie inaczej ,myślałam że jestem gwiazdą szczupła i bez nadwagi ..nimfa,FOKA Bałtyku haha . Po wakacjach dalej jadłam i nawet nie pomyślałam żeby coś zrobić że sobą (...) WALCZ! ja też walczę lato depta nam po piętach, pamiętaj tylko o jednym nikt za Ciebie nie odwali tej roboty !! Więc wstań z kanapy i zacznij iść w dobrym stylu ,stylu który da Ci radość i dużo energii, obiecuje Ci że na tej drodze dostaniesz dużo gratulacji i braw !! Ja już trzymam kciuki za Ciebie i bardzo mocno w Ciebie wierzę ❤❤❤

Kotońska zrzuciła 30 kg dzięki diecie i regularnym ćwiczeniom. Jej obserwatorzy są pod wrażeniem ciężkiej pracy, jaką wykonała w dążeniu do celu. Wszyscy przyznają, że Agnieszka może być motywacją dla nie jednej osoby.

Agnieszka Kotońska zdecydowała się na zmianę! Jak wygląda po metamorfozie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×