"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska urodziła mając 16 lat! Dlaczego dała synowi na imię Dajan?

Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show "Gogglebox. Przed telewizorem". Trudno przejść obok niej obojętnie, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że część widzów za nią szaleje, a część nie darzy zbytnią sympatią. Teraz Kotońska postanowiła wyznać kilka naprawdę osobistych rzeczy...

Multimedia

Agnieszka Kotońska w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawia się razem ze swoim mężem, Arturem, a od pewnego czasu stałym gościem ich komentatorskiej kanapy jest również ich syn, 27-letni Dajan.

Jak Agnieszka Kotońska wyznała w wywiadzie z portalem Party.pl, Dajan bardzo szybko przyszedł na świat, bowiem Kotońska miała 16 lat, gdy została mamą! Dla wielu to może być zaskoczenie, ale jak widać wczesne macierzyństwo nie zaszkodziło Kotońskim, a wręcz przeciwnie. Do dzisiaj są szczęśliwą rodziną oraz udanym małżeństwem. Jednak jak zaznacza Kotońska, duża w tym zasługa ich rodziców, którzy pomogli młodym rodzicom stanąć na własne nogi.

Agnieszka Kotońska eksperymentuje z fryzurą. Fani zachwyceni metamorfozą gwiazdy TTV!Zobacz więcej

Artur Kotoński w tym samym wywiadzie zdradziła również, czemu jego syn ma na imię Dajan. Już lata temu wybór Kotońskich budził ogromne kontrowersje...

Miała być córeczka Diana. A później, jak poszliśmy do lekarza, wyszło, że jest "kiteczka", czyli chłopczyk. No to nie będzie Diana, tylko Dajan - przyznał Artur Kotoński.

Co sądzicie o rodzinie Kotońskich? Lubicie ich w programie "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Agusia (gość)

    Fajna rodzinka na miarę 20 wieku ...super się ogląda a jeszcze bardziej wraca do powtórek.Ogolnie fajny program.A jak się komuś nie podoba niech ogląda trudne sprawy.Pozdrawiam...

    29.06.2020 20:25
  • Normalna (gość)

    Wieś śpiewa i tańczy....wieśniara ledwo się uśmiecha bo jej gęba zaraz pęknie :D

    24.06.2020 21:15
  • Ja (gość)

    Wiesniacy i tyle na temat

    21.06.2020 22:00
  • Kinia z Londynu (gość)

    Super rodzinka❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

    16.06.2020 23:36
  • Kinia z Londynu (gość)

    Uwielbiamy z rodzinka oglądać ten program uważam ze Agnieszka i jej rodzinka sa super.Wiecej takich szczęśliwych rodzin .Pozdrawiam :-)

    16.06.2020 23:34
  • Ania (gość)

    Jak komuś nie pasuje to niech ich nie ogląda. Ale najlepiej jest krytykować kogoś i oczerniać , że taki czy owaki. Ja ich lubię oglądać. Pozdrawiam

    16.06.2020 16:06
  • Szczera (gość)

    Zgadzam się ,że słoma z butów jej wychodzi...chce być gwiazdą ale to jej nie wychodzi nic a nic. Głupia strasznie

    16.06.2020 15:11
  • Zen (gość)

    Nie lubię jej przechwala się jak by nie wiem kim była wiesniara

    16.06.2020 09:54
  • Jacek chyba Kotoński (gość)

    Koleś pisząc, że to normalna polska rodzina, jakich większość w Polsce, to mam nadzieję, że miał na myśli tylko format mama, tata i syn, bo jeżeli ich styl, wymowę i inteligencję, to wychodzi, że jesteśmy najgłupszym narodem na tej Ziemi. Nie ma odcinka, w którym by nie udowodnili, że są tępi jak przysłowiowy but. Nie wiedzą podstawowych rzeczy, które wie często nawet dziecko w podstawówce, a słowa i ich wymowa nie może być nawet podciągnięta pod żadną gwarę, nawet najbardziej wieśniacką! Jestem z Wielkopolski i jest mi mega wstyd, że takie buraki mieszkają w tym pięknym regionie. Jest niepojęte, że ludzie z miasta mogą tak się wypowiadać jak największe buraki ze wsi. W żadnej wielkopolskiej wsi jak żyję nie słyszałem takiego buractwa słownego. Ale co zrobić...magia telewizji:))))))

    15.06.2020 23:00
  • Anik (gość)

    Przecież TV specjalnie dobrała takich ludzi,żeby była duża oglądalność.Muszą być różne osobowości,aby wzbudzać w widzu skrajnie-różne emocje.Musi być i tępa dzida i inteligent.Tylko nie rozumiem jak można tu mówić o kimś, jako o gwieżdzie .To słowo straciło całkowicie na wartości.

    15.06.2020 21:00
  • Juliusz (gość)

    Skojarzenia z imieniem mogę być różne Da Jan? , Daj w an..., firma przewozowa z Gdańska "DAJAN TAXI"😉

    15.06.2020 10:45
  • Iwona (gość)

    SUPER kobieta, co z tego że urodziła syna w wieku 16 lat. Pierwsza Miłość która trwa do dzisiaj. Gratuluję Pani Agnieszce i jej mężowi.WOGÓLE gajna rodzinka❤❤❤❤

    15.06.2020 09:06
  • Iwona (gość)

    A ja lubię Agnieszkę jedt po prostu SOBĄ.

    15.06.2020 09:03
  • Jacek (gość)

    A ja lubie ogladac ten program. Poza tym malzenstwo Kotonskich to normalna rodzina jak duza wiekszosc polskich rodzin. Nie sadze zeby ich wypowiedzi roznily sie od rozmow w wiekszosci polskich domow. Pozrawiam ich i niech im sie wiedzie jak najlepiej.

    15.06.2020 05:20
  • Aneta (gość)

    Ludzie ale z was Świnie w dosłownym słowa tego znaczeniu ... nie obrazając świni ... Znalazły sow same wyksztalcone dziewice i uczeni magistrowie. Kto wam dał prawo mówić o kimś kogo nie znacie takie okropnosci ..żal mi was bo nic sobą nie reprezentujące ..siedzi pi drugiej stronie i leczy swoje flusyracje obrazajac innych .. obrazasz ja i jej rodzinę to o swoich znajomych i bliskich prwnie mówisz podobnie...strach mieć Cię w swoich znajomych ...żenada

    14.06.2020 20:56
  • Miszczyn (gość)

    Patrząc na nią nie dziwię się że lubiła od małego.

    14.06.2020 20:35
  • kazik (gość)

    Co ta kobieta sobą reprezentuje,że ją zapraszają do telewizji. Chyba ,żeby ją jeszcze bardziej ośmieszyć. Telewizja dobrze się bawi i ma oglądalniść. Kobieto ogarnij się

    14.06.2020 20:19
  • Majka (gość)

    Pani Kotanska nie ma się czym chwalić, że urodziła w wieku 16 lat, małolata lubiła sex i tak się skończyło. Nie ukończyła zadnych nauk. widać p o wypowiedziach ,że prostaczka, brak wyksztalcenia wychodzi na jaw. Jak z niej laska, Ludzie poprostu mają z niej ubaw. Pusta kobieta, najważniejsze w jej przekonaniu to być na fali nic pozatym.

    14.06.2020 20:13
  • Masakra (gość)

    Co racja, to racja. Synek ma przewalone przez matkę. Kumple już dawno przestali się śmiać za jego plecami, bo jest im go mega żal. Najlepsze jest, to że ta Kotońska tępa dzida myśli, że wszyscy jej zazdroszczą i dlatego tak po niej jadą w komentarzach i w życiu, ale nie rozumie prostej rzeczy, że nikt normalny o zdrowych zmysłach nie chciałby takiej "sławy" nadwornego tępaka Polski. Sam nie znam nikogo, kto powiedziałby o niej choć jedno dobre słowo. Wystarczy rzucić jedno słowo- Gogglebox i jak jeden wszyscy zaczynają drzeć łacha z tępej Kotońskiej...nooo, taka sława, że pozazdrościć ..

    14.06.2020 18:08
  • Ava do Agi (gość)

    Ta Aga to pewnie ta Kotońska tępa próbuje komentować nasze komentarze. Treść, wypowiedź i ilość błędów świadczy z pewnością, że to ten pustak Kotońska próbuje się wybielić, ale jedyne co osiąga to jeszcze większe dno i wstyd. Kotońska błagam, ogarnij się i nie rób wstydu synowi, bo nam go najbardziej żal

    14.06.2020 17:45
NowszeStarsze