"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska została wodzianką u Kuby Wojewódzkiego

Gośćmi Kuby Wojewódzkiego były gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem": Sylwia Bomba, Krzysztof Ufnal i Agnieszka Kotońska, która zadebiutowała w roli wodzianki. Jak jej poszło?

Multimedia

Agnieszka Kotońska została wodzianką u Kuby Wojewódzkiego

W ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego na kanapie zasiadły gwiazdy hitowego programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba, Krzysztof Ufnal i Agnieszka Kotońska opowiedzieli m.in. o fenomenie programu, którego są gwiazdami, zdradzili czy czują się celebrytami, a także opowiedzieli jak zmieniło się ich życie.

Agnieszka Kotońska zdecydowała się na zmianę! Jak wygląda po metamorfozie?Zobacz więcej

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Nieodłącznym elementem programu Kuby Wojewódzkiego jest podanie wody przez wodziankę. Agnieszka Kotońska powiedziała, że zawsze marzyła, aby podawać wodę u Kuby. - Zawsze marzyłam, żeby być tu wodzianką, ale już nie te lata. Kubie i pozostałym gościom nie trzeba było dwa razy powtarzać i Agnieszka Kotońska zadebiutowała w roli wodzianki.

Jak jej poszło?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ta kobieta to rarytas dla takich glupuw jak wy ona biedna o tym jeszcze nie wie (gość)

  Ta kobieta powinna sobie prabie zrobic

  07.06.2020 03:53
 • Grubas z osp c (gość)

  Żenua.

  24.03.2020 16:10
 • Zuzka (gość)

  Kotańska pcha się do tv najpierw powinna zrobić szczene wyprostować zęby nauczyć się poprawnie mówić i nie golić zębów bez powodu iść do pracy i od 6do 14 od 14- do 22 i od 22 do 6 jakby się narobiła fizycznie (bo szkoły nie ma) to nie szukała by zarobku w reality szoł

  17.03.2020 13:20
 • koko (gość)

  Nietety Kotońska nie grzeszy intelektem, co widać po jej komentarzach w programie googlebox. Ma straszne parcie na szkło, więc pewnie jej obecność w metamorfozach jak i na kanapie we wtorek. Jakie ona ma wykształcenie, kwalifikacje, zawód? Kim ona jest? W domu przy mężu? Nic sobą nie reprezentuje. Słoma z butów wychodzi. Daj sobie spokój kobieto! To falstart!!!

  15.03.2020 12:46
 • Widz (gość)

  W odcinku można było zauważyć wyraźną niechęć Bomby do Kotońskiej - uważam ,że słusznie. Kotońska zaś intelektualnie nie nadążała za ekipa kanapy. Słabe w jej wykonaniu była próba promowania rodziny - mało profesjonalne.

  14.03.2020 22:11
 • 🐸🐸🐵 (gość)

  🤔🤔🤔🤔🤔

  13.03.2020 16:01
 • zawiedziony (gość)

  Stara baba szaleje na starosc ,az nie wypada takie zachowanie dziecinne w tym wieku, wstyd dla narodu.

  13.03.2020 14:42
 • Magda (gość)

  Tragicznie, wręcz zażenowana byłam oglądając ten program. Myślę, że Kuba utarł jej delikatnie nosa, gdyż wiedział, że celebrytka marzy wziąść udział w jego programie 😂😂😂😂 koszmarnie wypadła. Sylwia także nie najlepiej. Szkoda tylko rodzynka. Widać inteligentny i na poziomie chłopak

  11.03.2020 14:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×