"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska została youtuberką! Co pokazuje na swoim kanale?

Agnieszka Kotońska to gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", ale jak widać świat kamer i telewizji wciągnął ją na tyle, że... postanowiła otworzyć własny kanał na YouTube!

Multimedia

Agnieszka Kotońska, wraz z mężem oraz synem, prowadzi kanał "Rodzinka Kotońskich". Projekt wystartował miesiąc temu i na razie jeszcze nie przyciągnął tłumu obserwatorów, ale widać, że liczby systematycznie rosną.

Sylwia Bomba przeprasza Blankę Lipińską! Co się stało?Zobacz więcej

Kotońscy na swoim kanale YT prezentują swoje codzienne życie, relacje z różnych wydarzeń, a także odpowiadają na pytania fanów. Chcecie się przekonać, jaka naprawdę jest Agnieszka Kotońska? W takim razie sprawdźcie jej materiał!

Będzie subskrybować Kotońskich?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • W&Z (gość)

    Chcę dać Pani cenną poradę. Pani Agnieszko, może słowo "hejt" jest od kilku lat popularne, ale bez przesady. Żyjemy dziś w takim absurdzie, że nie można wgl się wypowiedzieć, bo od razu jest się posądzonym o przemoc słowną. Litości. Poza tym, że nie umie Pani wymówić poprawnie nazwy programu, któremu zawdzięcza "sławę" (GOGLEBOX, nie GOGELBOX), to wychodzi na to, że największym osiągnięciem w Pani życiu jest zajście w ciążę w wieku 16 lat i siedzenie w domu na łasce czy nie łasce męża. Jest Pani TERAZ bardzo pyszna, egoistyczna, zadufana w sobie i nie ma przede wszystkim POKORY! Skoro po odcinku u Wojewódzkiego 95% komentarzy jest negatywna i wytyka się Pani irytujące zachowanie, nawyki, parcie na szkło itp. oraz przede wszystkim, jest to uargumentowane, to chyba warto się zatrzymać i zastanowić czy "może oni mają rację". I proszę mi nie mówić, że taka Pani jest. Jakoś przez pierwsze dwa sezony "Gogglebox" umiała się Pani zachować przed kamerą i w tedy dało się Panią lubić. ;-)

    17.03.2020 20:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×