"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska przyznała się do anoreksji! "Zaczęłam przewracać się na ulicy"

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała się do anoreksji! Przez długi czas uważała, że jest za gruba. Wyznanie gwiazdy TTV poruszyło tysiące internautów.

Multimedia

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" opowiedziała o anoreksji

Ewa Mrozowska to jedna z najbarwniejszych bohaterek "Gogglebox. Przed telewizorem". Młoda mama udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu "Party", w którym po raz pierwszy opowiedziała o anoreksji. Problemy z akceptacją siebie zaczęły się, kiedy była jeszcze nastolatką.

Przez większość życia miałam zafałszowany obraz siebie. Cały czas myślałam, że jestem za gruba, choć nosiłam rozmiar 34–36. Jako nastolatka zmagałam się z anoreksją. W wieku 14 lat, przy wzroście 177 centymetrów, ważyłam 45 kilogramów. W ciąży przytyłam niecałe 15 kilogramów, bałam się tego, jak zmieni się moje ciało – powiedziała Mrozowska.

Patrycja Szreder chwali się synkiem! Fani zachwyceni dzieckiem gwiazdy TTV!Zobacz więcej

Ewa Morozowska przyznała, że nie pokonała choroby.

Ja ją tylko zaleczyłam. Anoreksji nie da się wyleczyć do końca życia. To jest choroba, która siedzi w głowie. Do dziś zostały mi zachowania anorektyczne: silna potrzeba kontroli i codzienne stawanie na wadze. Moim antidotum okazała się praca, która przerodziła się w… pracoholizm. Chciałam coś w życiu osiągnąć, a nie tylko zastanawiać się nad tym, czy jestem już wystarczająco chuda i czy nie za dużo zjadłam. Moment opamiętania przyszedł, kiedy zaczęłam przewracać się na ulicy – dodała.

Wyznanie gwiazdy TTV poruszyło tysiące internautów, którzy okazali jej wsparcie w mediach społecznościowych.

Jesteś taka piękna

Ty byłaś w ciąży?? 🙈 Nic o Tobie nie widać, świetnie wyglądasz 😁 hot mama

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×