"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska w końcu pokazała męża! Fanki są nim zachwycone!

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" w końcu pokazała męża! Fanki są zachwycone partnerem gwiazdy TTV. To niezły przystojniak, który jak się okazuje, nie lubi się fotografować.

Multimedia

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała męża!

Ewa Mrozowska jest świetnie znana widzom TTV. Wraz z Sylwią Bombą występuje w popularnym programie "Gogglebox. Przed Telewizorem". Tożsamość jej męża była jednak dotąd nieznana. Tata małego Leona nie lubi się fotografować. To dlatego na Instagramie gwiazdy "Gogglebox" brakuje ich wspólnych zdjęć.

Podczas narodowej kwarantanny ulubienica widzów w końcu pokazała ukochanego.

Mąż nie lubi się fotografować ale jest tak szczęśliwy że zgodzi się na wszystko!😂 Leoś dał nam całe szczęście świata ♥️ - napisała gwiazda TTV na Instagramie.

Ewa Mrozowska-Kozłowska szczerze o synku. Gwiazda TTV obawia się jednej rzeczy!Zobacz więcej

Ewa Mrozowska i Piotr pobrali się w 2013 roku. Fanki dopiero niedawno przekonały się za jakiego przystojniaka wyszła Ewa Mrozowska.

Ewa jakiego Ty masz przystojnego męża🔥, ślicznie wyglądasz!piękna rodzinka

No taki fajny mąż i zdjęć nie lubi 🙊🤩🤩 piękna rodzinka ! Piękna Ty ❤️

nooo...mąż fajny , szkoda Go ukrywać 😘

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jowita (gość)

    spoko ale ja bym nie chciala miec 15 lat starszego :/

    20.04.2020 21:21
  • Alka (gość)

    Super bardzo mi się podoba ty jako łagodna rzeka a twój mąż tornado taka para super

    19.04.2020 18:03
  • Ina (gość)

    Fajna dziewczyna, fajna rodzinka. Pozdrawiam

    19.04.2020 14:20
  • Xy (gość)

    Jak na sepleniącą Ewę, aż za fajny...

    19.04.2020 02:18
  • Gaga (gość)

    Ewuś jestes taka śliczna bez tego tynku na twarzy.Nie Maluj sie tak mocno .nie potrzebujesz tego.na zdjęciu z rodzinką wyglądasz asuper.Takabądź.Pozdrawiam ciepło.

    18.04.2020 20:37
  • Gosiii (gość)

    Idiotyczne komentarze, że fajny to pokazywać. To jej mąż, jej facet, czym ma się chwalić. Normalny mężczyzna. Nielubi się fotografowac jego decyzja. Z jednej strony dobrze czsem się znajdzie jakąś psychiczna baba co sobie ubzdura że musi go mieć za wszelką cenę. Baby są poprostu wredne

    18.04.2020 20:37
  • Normalne (gość)

    Kurwa, już mnie te wszystkie kurwy wkurwiaja . Kurwa może ja się zesram i wszyscy będą o tym pisać. Ludzie, jest tyle wartościowych osób A wy piszesze o idiotach

    18.04.2020 18:59
  • Anonim (gość)

    Jakie fanki kogo???? A facet normalny

    18.04.2020 18:19
  • Anna. S. (gość)

    Super fotka szczesliwej rodzinki👍👍👍. ❤️ Dla Leosia. Trzymajcie tak dalej👍👍👍

    18.04.2020 16:55
  • Wojtas (gość)

    O matko i córki.Z której strony on przystojny?Podobnie jak ona,kilo tapety że szpachelka można zdzierać.

    18.04.2020 16:42
  • ja (gość)

    haha

    18.04.2020 16:39
  • SZPAK59 (gość)

    EWKA,PIĘKNIE WYGLĄDACIE. DUŻO MIŁOŚCI.PA.

    18.04.2020 13:20
  • Gienek (gość)

    Same zazdrośnice komentują bee

    18.04.2020 09:17
  • Hazbietka (gość)

    Dokładnie poniżej krytyki gdzie przystojny? Trzeba mu kupić zestaw do golenia bo wygląda obleśnie

    18.04.2020 09:01
  • Maja (gość)

    Przeciętny..i tyle

    18.04.2020 08:40
  • Babcia Frania (gość)

    Jakie fanki???się zapytuję.Normalny gość,ale źeby włazić mi do mojego telefonu??a sio di roboty.

    18.04.2020 08:11
  • Iga (gość)

    Chyba fanki przesadzają. Normalny a nawet przeciętny, ważne, że tworzą kochającą rodzinę i tyle.

    17.04.2020 21:51