"Gogglebox. Przed telewizorem". Izabela Zeiske ma wielkie serce. Gwiazda TTV wychowała sześciu synów, z czego czterech adoptowała

Izabela Zeiske, czyli bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", zaskoczyła jakiś czas temu swoich fanów szczerym wyznaniem. Gwiazda TTV opowiedziała na kanapie w "Dzień Dobry TVN", że jest mamą sześciu synów. Nie wszyscy wiedzieli, że Joachim ma adoptowane rodzeństwo.

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" - Izabela Zeiske opowiedziała o adopcji

Izabela Zeiske, która razem z synem Joachimem występuje w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" gościła kilka miesięcy temu w "Dzień Dobry TVN".

Ulubienica widzów nie boi się pomagać. Z programu TTV znamy ją jako miłośniczkę zwierząt. Tym razem w rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme opowiedziała o swojej wielkiej rodzinie. Okazuje się, że Joachim Zeiske ma adoptowane rodzeństwo.

Tak żyją i mieszkają bohaterowie programu TTVZobacz więcej

Izabela Zeiske wraz z mężem stworzyła rodzinę zastępczą dla czterech chłopaków.

We mnie to od zawsze siedziało jakoś i w mężu mi się wydaje, że też, dlatego że my tak się dobraliśmy trochę "w korcu maku". On jest jedynakiem, ja jestem jedynaczką, może nam czegoś brakowało... - wyznała Izabela w "Dzień Dobry TVN".

To nie była tylko wasza decyzja. To była wspólna decyzja. Były narady (...) Mój biologiczny brat jest dziesięć lat starszy ode mnie, więc w momencie, kiedy przyszedł cztery lata starszy chłopak, przyjąłem go jak brata - dodał siedzący obok Joachim Zeiske.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • hee (gość)

    to jest śmieszne

    09.03.2022 20:45
  • Nina (gość)

    Pani Iza wraz z synem świetny duet ,wzór , świetny mają kontakt a przy tym kochają zwierzęta i ludzi. Duży szacunek dla Was jesteście wzorami do naśladowania.

    02.02.2022 20:56
  • Zadra (gość)

    Jest napisane, że była rodziną zastępczą, nagłówek wprowadza w błąd. Nawet jeśli oddała potem te dzieci, trudno, ważne że próbowała.

    02.02.2022 16:37
  • Elcia (gość)

    Jeżeli dzieci w rodzinie zastępczej to nie adoptowane tylko wychowywane w pieczy zastępczej

    02.02.2022 12:07
  • Ewa mama 3 dorosłych synów. (gość)

    Pani Iza super kobieta. Tak nawiązując.. Pieniądze to dodatek jeśli się adoptuje dziecko to trzeba się Nim opiekować,wychowywać,kocchać:-) Pozdrawiam:-)

    02.02.2022 06:04
  • marlena (gość)

    No tak , najlepiej czytac chwalić a nie znać prawdy. Miała w rodzinie zastepczej 3 chłopców , starszy odszedł bo go chciała zupełnie podporządkowac , a 2 chłopców oddała bo nie radziłą sobie ponieważ byli niegrzeczni , i co ? co tu chwalić psa nie odda a dzieci oddała.A teraz ma miano super najlepszej .kłamstow za kłamstwem Tak Wam mówie co w telewizji to kłamstwo

    01.02.2022 18:05
  • Andrzej (gość)

    Wszystkim głupim co komentują złośliwie 🖕🖕🖕🖕szanujcie ludzi skoro nie szanujecie siebie 😤

    31.01.2022 12:54
  • Jaja (gość)

    Matka ciągle zawstydzać syna, pokazując jakie ma nogi, jakie piersi i to się tak ludziom podoba? To jest wstyd zachowywać się jak nie matka!

    31.01.2022 10:16
  • Ewa (gość)

    Masz wielkie serce

    31.01.2022 08:34
  • Rena (gość)

    Joachim bardzo fajny chłopak ma do matki ogromny szacunek i nie wstydzi się tego pokazywać w dzisiejszych czasach to rzadkość

    30.01.2022 21:30
  • Rena (gość)

    Uwielbiam panią Ize jest pełna radości i energii jest szczera chciałbym w tym wieku mieć tyle wesołości i pogody ducha

    30.01.2022 21:19
  • Xxx (gość)

    Ale wy jesteście zawistnymi ludźmi, kobieta która adoptowała czy też wychowała dzieci jako rodzina zastępcza to zapewne było to wiele lat temu,I wbrew pozorom takich kokosów nie dostawali rodzice zastępczy, więc możecie się rozpiąć spinacze..Druga sprawa, Joachim jest bardzo dobrze wychowany,kulturalny,inteligetny i połowa młodych ludzi mogła by brać przykład, bynajmniej publicznie potrafi się zachować, a twierdzenie że zaraz musi być ciepły, czy gejem jest żałosne...wstydźcie się naprawdę,

    30.01.2022 21:00
  • Rychu (gość)

    Takie komentarze to robią niedouczeni ludzie. Co sami wygodnie żyją na koszt podatnika 🤗. A na pracę mają uczulenie

    30.01.2022 20:54
  • Rychu (gość)

    Ale w was kipi nienawiść. Aż mi was żal. Co Wy chcecie od tej kobiety.

    30.01.2022 20:49
  • Zu (gość)

    Jeśli się kogoś adoptuje to kasę się za to nie dostaje ciemni jesteście, adoptowane dziecko jest jak twoje inaczej jak jesteś rodzina zastępczą wtedy dostajesz pieniądze

    30.01.2022 20:09
  • Madzia (gość)

    Kim wy jesteście ze tak ocenianie ludzi!! spójrzcie na siebie!nie musicie jej oglądać jak wam nie pasi .niech krzyczy wolno jej jest a wam nic do tego!!ludzie trochę szczunku a nie tylko krytykować potraficie 🤦 widocznie sami macie jakieś problemy ze sobą szkoda mi was

    30.01.2022 16:34
  • ... (gość)

    Rodzina adopcyjna a rodzina zastępcza to zupełnie coś innego. Ale niestety nie wszyscy to rozumieją.

    30.01.2022 15:14
  • Margaret (gość)

    Super kobietka

    30.01.2022 15:12
  • tty (gość)

    Ile jest w ludziach nienawiści kogo to obchodzi kim jest to jest jego sprawa

    30.01.2022 14:57
  • Nnn (gość)

    Synalek Joachim ma żydowskie imię.

    30.01.2022 14:01
NowszeStarsze