"Gogglebox. Przed telewizorem". Jacek Szawiola brutalnie pobity! "Tak wygląda wolność w naszym kraju" [+18]

Jacek Szawiola z "Gogglebox. Przed telewizorem" został brutalnie pobity. Bohater programu TTV opublikował w sieci przerażające nagranie z zakrwawioną twarzą. Co się stało? "Tak wygląda wolność w naszym kraju" - zakomunikował ulubieniec widzów.

Multimedia

Jacek z "Gogglebox. Przed telewizorem" został pobity!

Drastyczne nagranie opublikował w sobotnie popołudnie w mediach społecznościowych Jacek Szawiola z "Gogglebox. Przed telewizorem". Ulubieniec widzów z zakrwawioną twarzą poinformował swoich fanów, że został brutalnie zaatakowany przed wejściem na mieszkania.

Zostałem pobity, posiadam liczne uszkodzenia ciała . Jestem poruszony tak dużym wsparciem, bardzo wdzięczny za pomoc, proszę o uszanowanie mojej rekonwalescencji , która podejrzewam będzie długa. Sprawa zostanie skierowana do prokuratury, na wszelkie pytania odpowie mój pełnomocnik - napisał na InstaStories Jacek Szawiola.

Widzowie apelują o zmiany w programie. W 13. sezonie zabraknie pięknej modelki?Zobacz więcej

Jacek z "Gogglebox" o pobiciu: Tak wygląda wolność w naszym kraju

Niektórzy sądzili początkowo, że nagranie Jacka to prowokacja. Bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" szybko temu zaprzeczył. Na kolejnym nagraniu pokazał poważne skutki pobicia i zakrwawione mieszkanie.

Wierni fani od razu pospieszyli ze wsparciem w komentarzach. Oto niektóre z nich:

Jacku jestem całym sercem z Tobą. Nie ma przyzwolenia na przemoc.

Całym z sercem z Tobą Jacku❤️❤️😔

Jestem wściekła wściekła że tacy ludzie chodzą po świecie i nie daj Boże mają dzieci ... Jak można tak traktować drugiego człowieka !! Wstyd mi za to że jestem Polką 😣 przykro mi że Cię to spotkało

Zdjęcia z pobicia Jacka są drastyczne i mogą być nieodpowiednie dla najmłodszych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Asia (gość)

    Jak mozna zrobic cos takiego drugiej osobie

    23.06.2020 10:43
  • To jest przesada (gość)

    Nie brakuje idiotów przecież to jest tak samo związek jak i normalny kobieta z mężczyzną masakra

    23.06.2020 09:24
  • Edyta (gość)

    Jakim prawem inni wymierzaja sprawiedliwości za to kim kto jest. Każdy ma prawo do własnych poglądów i do bycia szczęśliwym człowiekiem. Co się wyrabia teraz w Polsce to można jedynie tylko zamknąć oczy i udać ślepca. Przemoc goni przemoc. Stop

    23.06.2020 04:42
  • Ela (gość)

    Zaraz się okaże że masz prawo kogoś pobić bo ktoś jest " rudy" , gruby, niski czy krzywo spojrzał .... W te stronę to zmierza . Ludzie przemoc zawsze rodzi przemoc. Nie wspieram LGBT ale też nie sieje chejtu. Ludzie użyjcie mózgów !!!! I serca!!!! Nigdy nie wiesz kiedy Ty lub ktoś z bliskich Ci osób staną się ofiarami przemocy . Dlatego w zalążku trzeba jej się przeciwstawiać .

    22.06.2020 12:11
  • Ela (gość)

    Ej LUDZIE!!! JAKIE to ma znaczenie kto,dlaczego, kiedy, .....przemoc to przemoc!!! Obojętnie czy jest kobietą ,mężczyzna ,dziecko. Nie ważny wiek , płeć, orientację seksualne, zamożność,status pochodzenia,zwykle człowiek czy osobowość medialna, kolor skóry itp. PRZEMOC TO PRZEMOC!!!! DLATEGO JA JESTEM STANOWCZO PRZECIW!!!! nawet jeśli ktoś niby " zasłużył"

    22.06.2020 12:06
  • Widz (gość)

    Właśnie i tu pada pranie przyczyną pobicia!? Może nie zadowolony kochanek lub zdradzony czemu nie podał przyczyny. Pewnie ze przemoc jest okropna ale nic się nie dzieje bez przyczyny. Pozatym nikt obcy nie wpada do czyjegoś mieszkania i bije bez powodu!

    21.06.2020 11:57
  • Diabolina (gość)

    Dobrze mu tak.

    21.06.2020 10:30
  • Niestety Polka (gość)

    Szok. Wstyd dla tego kraju.

    21.06.2020 09:21
  • Pytanie (gość)

    A może to był były partner jacuś nie znamy kto ani przyczyny zny tylko kskutek i to też bardzo naciągane .dzieci w przedszkolu po boje wyglądają bardziej zmasakrowane . Wstyd tak się promowac. A free jacku. Napewno nie byli to obcy tylko swój ktoś kogo dobrze znał i tak jak pisałem są to kobiece uderzenia chłop wali mocniej

    21.06.2020 09:05
  • asik813 (gość)

    Chamstwo i co tu więcej pisać,jak można drugiego człowieka tak potraktować.Przysłowiowo by człowiek muchy nie skrzywdził A tu takie co

    21.06.2020 08:47
  • Jaki rząd taki naród (gość)

    Takich egzystencji jak "Obywatel" jest niestety dużo w Polsce. Tylko ci którzy mają problemy z własnym źyciem seksualnym, interesują się źyciem seksualnym innych.

    21.06.2020 00:13
  • Robertbor2 (gość)

    Jestem fanem googebox ogladam ttv i mam dibra rozrywke ogladajac ten program lubie wszystkich komentujacych wiec jeatem oburzony ty co Jackowi sie przytrafilo pozdrawiam Cie Jacek i zdrowiej brzudze sie tymi co Cie cie pobili przemocy dla takich ludzi jak ty stop .Pozdrawiam.Robert z Cambridge GB

    20.06.2020 22:37
  • Obywatel (gość)

    Gdyby był normalny, to nie zostałby ukarany za swoje zboczenia seksualne.

    20.06.2020 22:29
  • Mika (gość)

    Może sam zaczął? Bardzo mało można się dowiedzieć z tego artykułu.

    20.06.2020 22:00
  • Robson (gość)

    Został pobity,przez kogo,dlaczego-nie wiadomo.

    20.06.2020 21:41
  • weider (gość)

    też kiedyś zostałem pobity i się nie chwaliłem medialnie...

    20.06.2020 21:13
  • Elo (gość)

    Trzeba mowic prawde