"Gogglebox. Przed telewizorem". Krzysztof Radzikowski pobił rekord Guinnessa! [DUŻO ZDJĘĆ]

Krzysztof Radzikowski, bohater "Gogglebox. Przed telewizorem", który siedzi na kanapie razem z Dominikiem "Abusem", podzielił się z fanami wspaniałą wiadomością. Takim osiągnięciem nie może pochwalić się żaden inny uczestnik show telewizji TTV!

Multimedia

"GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM" - RADZIKOWSKI Z REKORDEM GUINNESSA!

Kilka tygodni temu w Rzymie Krzysztof Radzikowski pobił rekord Guinnessa w konkurencji "Hammer Hold". Konkurencja ta polega na trzymaniu młotków o wadze 5,5 kg tuż przy głowie, z tym że żaden z nich nie mógł opaść niżej niż tworząc kąt 90°. Czas Krzysztofa Radzikowskiego wyniósł 1 min 36 sekund.

Sylwia Bomba została mamą! Urodziła chłopca czy dziewczynkę? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Jestem posiadaczem Rekordu Guinnessa. Nie tak dawno bylem w Rzymie, ale głównym celem nie było zwiedzanie, tylko rekordy Guinessa. Brałem udział w konkurencji Hammer hold czyli trzymanie młotkow 5,5 kg przy głowie na czas,gdzie młotek nie mógł opaść niżej niż kat 90°. Wbrew pozorom nie było to łatwe zadanie. Trzymałem młotki dokładnie 1 min 36 sek. Obciążenie na kciuki było tak wielkie, że myślałem, że ścięgna strzelą jak struny w gitarze. - tak swój sukces skomentował Radzikowski.

Krzysztof Radzikowski urodził się w 1981 roku. Jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy. Drugi Wicemistrz Polski Strongman 2008 i Drugi Wicemistrz Polski Strongman 2009. Wicemistrz Europy Strongman 2009. Wicemistrz Europy w Wyciskaniu Belki 2009. Mistrz świata federacji World Strongman Federation w 2012.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Opo (gość)

    Xd konkurencja trochę dla głupkow sorry

    01.01.2019 16:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×