"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba postanowiła stanąć w obronie Joanny Opozdy! "Moja sytuacja jest i była bardzo podobna do twojej"

Od kilku dni media żyją konfliktem, jaki wywiązał się między Joanną Opozdą, a Antkiem Królikowskim. Znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba postanowiła nagrać oświadczenie, w którym staje po stronie aktorki, twierdząc, że była kiedyś w podobnej sytuacji. Stwierdziła także, że nie każdy mężczyzna dojrzał do roli ojca.

Multimedia

Konflikt Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Konflikt, jaki w ostatnim czasie rozpętał się między Joanną Opozdą, a Antkiem Królikowskim już teraz przez media jest określany mianem jednej z największych afer polskiego show-biznesu w 2022 r. Niedawno media obiegły informacje o odwołanym chrzcie ich synka. Aktorka wprost przyznała, że została zdradzona przez męża, gdy była w ciąży, a jej były partner miga się od płacenia alimentów. W całą sprawę zaangażowała się także matka aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która dosadnie zareagowała na komentarze w Internecie w związku z aferą, w której jej syn bierze udział.

Joanna Opozda pozbywa się pamiątek po wielkim dniu!Zobacz więcej

Sylwia Bomba postanowiła stanąć w obronie Joanna Opozdy!

Teraz do konfliktu między wciąż obecnymi małżonkami postanowiła się odnieść gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", Sylwia Bomba. Celebrytka na swoim InstaStories opublikowała nagranie, na którym bierze stronę Joanny Opozdy. Wyznała w nim, że zdaje sobie sprawę z tego, co obecnie przeżywa aktorka, gdyż sama znalazła się kiedyś w podobnej sytuacji. Ponadto zaoferowała jej też pomoc.

Asiu i mówię tutaj do Asi Opozdy chcę, żebyś wiedziała, że wiem doskonale, co przeżywasz i co czujesz, bo moja sytuacja jest i była bardzo podobna do twojej. Bardzo cię podziwiam za to, w jaki sposób walczysz o dobro swojego syna i bardzo mocno trzymam z ciebie kciuki. Gdybyś czegoś potrzebowała, to służę ci uprzejmie pomocą. Cieszę się, że masz wsparcie bliskich - wyznała Sylwia Bomba w relacji na swoim Instagramie.

W dalszej części nagrania Sylwia Bomba stwierdziła, że nie każdy mężczyzna dorósł do roli ojca, co jest wyraźną aluzją skierowaną do Antka Królikowskiego. Gwiazda TTV stara się przy tym podtrzymać aktorkę na duchu, twierdząc, że powinna cieszyć się tym, że ma syna, który w przyszłości da jej jeszcze wiele szczęścia.

I pamiętaj, niestety nie każdy człowiek, nie każdy mężczyzna dorósł do tego, żeby być ojcem, a zwłaszcza dobrym ojcem. Ale pamiętaj, że Vincent ci wszystko wynagrodzi, tak jak teraz mi to wynagradza Antosia i będziesz miała najlepszego przyjaciela, tak jak ja mam najlepszą przyjaciółkę. Trzymaj się. Jestem z Tobą - stwierdziła.

Zobacz galerię

Elżbieta Czabator spotkała się ze Stanisławem! Żałuje, że nie wybrała go zamiast Marka?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×