"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba za bardzo gwiazdorzy? Fani mają jej już dosyć!

Sylwia Bomba to celebrytka, która popularność zdobyła dzięki programowi telewizji TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Fani ją pokochali za udział w tym formacie, jednak ostatnio gwiazda TTV coraz częściej naraża się swoim wielbicielom!

Multimedia

Sylwia Bomba za bardzo gwiazdorzy? Fani mają jej już dosyć!

Sylwia Bomba to postać, której fanom programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przedstawiać nie trzeba. Celebrytka zdobyła ogromną popularność dzięki programowi telewizji TTV, w którym - razem ze swoją przyjaciółką, Ewą Mrozowską - ocenia programy i audycje telewizyjne.

Dzięki zdobytej popularności, Sylwia Bomba została zauważona przez inne media, przez co miała okazję wziąć udział w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Już tam podpadała wielu swoim fanom, którzy zaczęli uważać, że... Sylwia Bomba za bardzo gwiazdorzy!

Telewizja TTV obchodzi 10. urodziny! Gwiazdy stacji wezmą udział w specjalnym programie!Zobacz więcej

Teraz ponownie pojawiły się te zarzuty! Wszystko za sprawą programu "99 - Gra o wszystko", w którym biorą udział gwiazdy telewizji TTV. O ile większość uczestników program potraktowało jako zabawę, tak Sylwia Bomba podeszła do niego śmiertelnie poważnie i zaznaczyła, że nie lubi przegrywać. Gdy przegrała, była bardzo zła! Niezbyt spodobało się to widzom, którzy odetchnęli z ulgą, gdy okazało się, że Bomba odpadła z programu.

Tyle, że niedługo później okazało się, że telewizja TTV przywróciła Bombę do programu, ponieważ kontuzjowana okazała się inna uczestniczka show! Fani zaczęli być wściekli! W komentarzach możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Do domu, nie potrafisz sie bawić, a juz na pewno przegrywać. Zachowanie - ochyda

wiecznie obrażona , zero dystansu 👎👎👎

Kobieto do piaskownicy tylko tam potrafisz się bawić

Zrobiła na mnie złe wrażenie. Zadufana w sobie dziewczyna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mama (gość)

  Obejrzałam bez nastawiania się na nią negatywnie.Ale jak po raz kolejny usłyszałam jej teksty w stylu znowu odpadnę,nie chcę stać koło Nagany,chyba mam najgorszy czas i to jej wieczne wtrącanie się w rozmowy innych przed mikrofonem utwierdziły mnie w przekonaniu,że jest mega irytująca,egoistka z przerośniętym ego. Tak Pani Sylwio,nie da się tego oglądać.

  10.01.2022 09:22
 • Gosc (gość)

  Program fajny, bomba nieporozumienie, nie powinna wchodzić po raz drugi do gry , nie koleżeńska, apodyktyczna, fałszywa ,wszyscy pomagali sobie poza nią. Egoistka do domu.

  08.01.2022 17:38
 • Kowalska (gość)

  obejrzałam odcinek jak przed zadaniem szukania smoczka ,udziela instrukcji dla Księcia ,że jak znajdzie,ma dalej szukać ,okazało się że sama szybko znalazła i nie pomogła nikomu,najlepsze było to jak nie posłuchała Nagany i odpadła :)

  07.01.2022 13:01
 • Asia (gość)

  Oglądam program, uważam, że ludzie się jej czepiają, być może tak została wychowana przez rodziów, że nie lubi przegrywać, ja też nie lubię a kto lubi ??? Wcale „śmiertelnie poważnie” do tego nie podchodzi, tylko się bawi, czasem zjadał ją tylko stres… oj …czepiacie się ? Bardzo arogancko zachowywała się Iza Macudzińska-Borowiak (nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko), wyżej s**a niż napompowaną du**ę ma !!! Pani Izo !!! Żaden z pani ideał !!! Trochę pokory i skromności !!!

  06.01.2022 16:35
 • Jaja (gość)

  Zamiast jej mogl wesc Felek

  05.01.2022 23:30
 • HALEAKALA (gość)

  Kiedyś ją wydawała się fajną dziewczyną. A teraz-a to gwiazdorzy w tańcu,a to komentuje rozstanie Przemka (kto jej dał do tego prawo) i wreszcie okazuje się darzącą po trupach do celu wyrachowaną cwaniarą, która nabiera wszystkich na swoją histerię.

  05.01.2022 22:56
 • autor (gość)

  Bomba zrobiła bardzo złe wrażenie w programie 99 gra o wszystko, za wszelka cenę chciala wygrać i akcja z big bitem oraz z innymi uczestikami.. była żałosna.

  05.01.2022 22:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×