"Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie apelują o zmiany w programie. W 13. sezonie zabraknie wodzianki Marty Karpińskiej?

Finał 12. sezonu "Gogglebox. Przed telewizorem" sprowokował widzów do dyskusji o programie. Chodzi o zmiany w obsadzie "Gogglebox. Przed telewizorem". Czy stacja weźmie pod uwagę głosy widzów przy kompletowaniu bohaterów 13. sezonu?

Multimedia

"Gogglebox. Przed telewizorem" doczekało się już 12 sezonów. W poniedziałek (8.06) stacja TTV wyemitowała finałowy odcinek programu, ale jeszcze przed jego emisją, w sieci rozgorzała dyskusja dotycząca 13. sezonu.

Widzowie na profilu "Gogglebox. Przed telewizorem" w mediach społecznościowych apelują o zmiany w ekipie bohaterów. Z ich wpisów wynika, że w nowych odcinkach chcieliby częściej oglądać Sandrę i Krzysztofa oraz Józka i Reginę.

Kim są dwie nowe i seksowne komentatorki przebojowego show TTV?Zobacz więcej

Marta Karpińska nie pojawi się w 13. sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Widzowie dużo mniejszą sympatią darzą za to Martę Karpińską, byłą wodziankę Kuby Wojewódzkiego, która dołączyła do ekipy "Gogglebox. Przed telewizorem" w 11. sezonie. Niektórzy uważają, że modelka i jej koleżanka nie pasują do formatu "Goggleboxa". Oto niektóre z komentarzy widzów (pisownia oryginalna):

Ona tak jak jej kanapową partnerka wg nie pasują do składu, ani śmieszne one nie są ani nic.

Też za nią nie przepadam. Próbuję być śmieszna na siłę, ale totalnie jej to nie wychodzi.

Przypominamy, że Marcie Karpińskiej w "Gogglebox. Przed telewizorem" towarzyszy Patrycja Szreder, która również jest modelką.

Czy panie zostaną w programie "Gogglebox. Przed telewizorem"? A może stacja weźmie pod uwagę zdania widzów przy kompletowaniu bohaterów 13. sezonu? O nowych odcinkach i ich obsadzie będzie informować na bieżąco!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Poznaniak (gość)

    A one po co?

    03.07.2020 09:46
  • fan (gość)

    y

    30.06.2020 19:44
  • gość (gość)

    Ludzie jak moża tak pisac możcie patrzeć rano w lustro. To jest program fajnu ludzi . Jak moża pobić . Gdzie idzie ten świat.

    21.06.2020 06:48
  • 234 (gość)

    Bomba z Ewą powinny odejść

    13.06.2020 17:56
  • Bełkot (gość)

    Bigboy to upasł się jak świnia, a teraz wygląda jakby wyszedł z Oświęcimia. Gwiazdorzy i śmiech ma jak stara kobbyła.

    12.06.2020 15:52
  • Wszyscy są super oglądam zawsze Ale te modelki lipa Super są miesniaki (gość)

    Super program

    11.06.2020 23:23
  • Gość (gość)

    Felek jest spoko,trochę wstydliwy ale bardzo uroczy.Krzysiek i Dominik też ok.Bomba i ta druga blądynka strasznie irytujące są.Józek spoko a Renia trochę nerwowa jest:)

    11.06.2020 19:35
  • Rob (gość)

    Rodzina Kotońskich nic ciekawego słabe komentarze ona zakochana w sobie dno i wodorosty powinni ich usunąć psują program

    11.06.2020 17:14
  • Sylwester (gość)

    Kotonska to jakaś tragedia nudna tępa i tylko ja ja ja mi dajcie no żenada ona powinna wylecieć

    11.06.2020 17:10
  • Oj polloj (gość)

    Wywalić Kotonska jest beznadziejna nie mogę oglądać tego programu przez tego babusia

    11.06.2020 17:06
  • Hoody77 (gość)

    Mnie najbardziej drażni bigboy za durne teksty i ta stara od synka. Pakersi i geje są spoko jak i reszta. Tylko ta dwójka mnie wkurza.

    10.06.2020 21:04
  • Kolasa (gość)

    Kotońska, jest spoko, dajcie jej spokój. To normalna dobra dziewczyna jak tysiące w Polsce. Nikomu nie robi krzywdy, odzwierciedla przekrojowo część społeczeństwa. To że jara się celebrytami, to typowe dla wielu ludzi. Ktoś w końcu ogląda ten taniec z gwiazdami i czyta pudelka.

    10.06.2020 19:42
  • Romek (gość)

    Pogonić to całe dziadostwo

    10.06.2020 15:20
  • Loki (gość)

    Modelki ,tych dwoch- jeden gruby z brodą,drugi chudy w czopce na łbie, do dostawki. Reszta zostaje. Matkę z joachimem ograniczyć jak naj mniej.

    10.06.2020 15:03
  • Bart Walter (gość)

    Wypowiada sie pan/i UNI i " wszysko" jasne "psze" pan/i. Qur... tego nie wymysli nikt jak tylko osoba z piecem kaflowym na chacie. Jakie to sympatyczne:) i tragiczne. Jezeli chodzi o uczestników to mym skromnym zdaniem! Rumcajs który zjadł całe osiedle no i jego kolega ktory przypomina "pozytywnego " bohatera co ślinił sie na widok pierścienia , a prawda iż Rumcajs sie zorientowal zjadajac wszystkich sąsiadów postanowił zostawić go aby sie nie nudził i bawił go podczas kwarantanny. Sztuczne nie szczere " człowieki

    10.06.2020 13:45
  • 234 (gość)

    Program fajny,ale bomba nie powinna tak pokazywać córeczki.

    10.06.2020 13:28
  • Anks (gość)

    Mięśniaki zawsze mnie rozwalają i bawią do łez.

    10.06.2020 11:29
  • Arek (gość)

    Kotońska i jej mąż bardzo słabo a reszta jest ok

    10.06.2020 09:05
  • Ola (gość)

    Podstawowy skład powinien zostać kotonscy big boy Sylwia Iza z synkiem Józef z Regina para gejów Radzikowski no i ogólnie ten podstawowy skład super jest :) oni tworzą ten program każdy z nich na swój sposób go tworzy i nie rozumiem hejtu na kotonowska

    10.06.2020 00:30
  • Magda (gość)

    Rodzina kotonskich super nie rozumiem tych wszystkich wypowiedzi bez nich googlebox nie ma sensu.

    10.06.2020 00:25
NowszeStarsze