"Gra o tron". Dwie postacie mogą powrócić w 7. sezonie serialu!

Kolejne doniesienia na temat 7. sezonu "Gry i tron" dotyczą powrotu znanych z wcześniejszych serii postaci. Kogo powtórnie zobaczymy w serialu?

Multimedia

Obsada 7. sezonu serialu "Gra o tron" obecnie gromadzi się w Belfaście, gdzie niedługo mają ruszyć zdjęcia do nowych odcinków. Przybycie aktorów do Irlandii pozwala czujnym fanom kompletować obsadę najnowszego sezonu. Zauważono już Sophie Turner (Sansa), Maisie Williams (Arya) i Lenę Headey (Cersei).

Tym razem dostrzeżono Iaina Glena, który gra postać Joraha Mormonta. Jego dalszy udział w serialu nie był pewny, ponieważ ostatnio widzieliśmy go w scenie, w której żegnał się Daenerys Targaryen i wyruszył na poszukiwanie leku na swoją chorobę.

Kolejną postacią, która może pojawić się w "Grze o tron", jest Joe Dempsie. Aktor we wcześniejszych sezonach grał postać Gendry’ego. Chłopak był bękartem króla Roberta Baratheona, który szkolił się na kowala. Jego ostatnią sceną w serialu była ucieczka, w której pomógł mu Davos, ponieważ Melisandre chciała złożyć go w ofierze. Dalsze jego losy nie są znane. Wygląda na to, że Gendry jest ostatnim żyjącym potomkiem króla Roberta. Być może z tym faktem związany będzie jego powrót.

  1. sezon "Gry o tron" zadebiutuje latem 2017 roku na HBO.

CZYTAJ TAKŻE:

EMMY 2016: "GRA O TRON", "FARGO" ORAZ "MAKING A MURDERER". ZOBACZ, KTO JESZCZE ZDOBYŁ STATUETKI! [GALERIA]
"GRA O TRON". PRZECIEKI NA TEMAT 7. SEZONU SERIALU. CZEKA NAS SOJUSZ I KOLEJNA BITWA?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×