"Gra o tron". Nie tylko "House of the Dragon"! HBO rozważa produkcję jeszcze aż trzech innych spin-offów! O czym będą?

Jak informuje portal Variety, szykują się dobre czasy dla miłośników serialu "Gra o tron". Wiadomo od dawna, że trwają prace nad pierwszym spin-offem produkcji, który będzie nosił tytuł "House of the Dragon". Jak się okazuje, nie jest to koniec dobrych wieści dla fanów serialu: stacja HBO rozważa powstanie aż trzech innych spin-offów! O czym miałyby opowiadać?

Multimedia

Pomysły na spin-offy "Gry o tron"

Mimo faktu, że od premiery ostatniego odcinka "Gry o tron" minęły już niemal dwa lata, jest to wciąż jeden z najpopularniejszych seriali, cieszący się dużą sympatią widzów. Nic dziwnego, że informacje o pracach na spin-offem serialu, "House of the Dragon", wzbudzają za każdym razem duże zainteresowanie. Jak się okazuje, nie jest to jedyna produkcja, której postępy powinni śledzić fani "Gry o tron".

Obsada spin-offa "Gry o tron" jest już znana. Do ekipy dołączył gwiazdor "Harry'ego Pottera"Zobacz więcej

Jak informuje portal Variety, HBO poważnie rozważa rozszerzenie świata "Gry o tron" o kolejne seriale. Poważnie brane pod uwagę są trzy potencjalne produkcje. Pierwsza z nich miałaby nosić tytuł "9 Voyages" lub "Sea Snake". Według planów, jej fabuła miałaby opowiadać o przygodach Lorda Corlysa Velaryona, męża księżniczki Rhaenys Targaryen oraz głowy rodu Velaryonów. Powszechnie znany jako Wąż Morski, Lord Corlys Velaryon jest uznawany za największego awanturnika w całym Westeros. Mimo trudnego charakteru, udało mu się zbudować ród bogatszy od Lannisterów. Twierdzi również, że należy do niego największa flota na świecie.

Kit Harington i Rose Leslie zostali rodzicami! Gwiazdy serialu HBO powitały na świecie syna!Zobacz więcej

Kolejny spin-off, którego powstanie jest brane pod uwagę, to "Flea Bottom", czyli historie z Zapchlonego Tyłka - tak nazywa się najbrudniejszą i najbiedniejszą część Królewskiej Przystani, stolicy Siedmiu Królestw Westeros. W tej okolicy wychowywali się Davos Seaworth i Gendry. Trzeci serial, którego powstanie jest bardzo prawdopodobne, to "10,000 Ships", który miałby opowiadać o przygodach księżniczki Nymerii. Wraz ze swoimi ludźmi podróżowała do Dorne ok. tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o tron". Wyszła za mąż za Lorda Morsa Martella. Jeśli jej imię wydaje Wam się znajome, to macie dobrą pamięć - na jej cześć Arya Stark nazwała Nymerią swojego wilkora.

"Gra o tron" dostępna jest na HBO GO!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×