"Gra o tron". Prequel serialu HBO będzie nagrywany latem! Premiera w 2020 roku!

Jane Goldman i George R.R. Martin przygotowują się prac nad prequelem "Gry o tron". Wiadomo już, że zdjęcia mają rozpocząć się latem 2019 r. Na kiedy przewidziana jest premiera?

Multimedia

Zdjęcia do prequela "Gry o tron" ruszają latem 2019! Wiadomo już, że nowy serial HBO będzie powstawał w Titanic Studios w Irlandii Północnej, na Wyspach Kanaryjskich, Las Palmas oraz na Teneryfie. Wydarzenia rozgrywały się będą setki lat przed tymi, znanymi z "Gry o tron".

Obsada nowego serialu HBO jest już znana! Kto dołączył do Naomi Watts?Zobacz więcej

Jedną z głównych ról w prequelu "Gry o tron" zagra Naomi Watts, która wcieli się w charyzmatyczną gwiazdę towarzyskich salonów skrywającą mroczny sekret. Obok niej wystąpi aktor znany z serialu "Poldark - Wichry losu" Josh Whitehouse. W obsadzie znaleźli się także: Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp i Toby Regbo.

Reżyserią zajął się S.J. Clarkson, a scenariusz napisała Jane Goldman na podstawie pomysłu George'a R.R. Martina. Premiera spin-offu zaplanowana jest na około 12 miesięcy po premierze ostatniej części "Gry o tron". Wskazuje się, że jednocześnie trwają także prace nad trzema innymi cyklami z innymi postaciami i rozgrywającymi się w rożnych czasach.

Czy w spin-offie serialu HBO rozgrywającym się w Erze Herosów będą smoki? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×