"Gramy dla Europy". Sylwia Grzeszczak, O.S.T.R. i Organek na scenie! Zobaczcie zdjęcia! Kiedy powtórka?

30 kwietnia 2019 pod Stadionem Narodowym w Warszawie odbył się wyjątkowy koncert - "Gramy dla Europy". Na scenie pojawili się m.in. Sylwia Grzeszczak, O.S.T.R. i Organek. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

Multimedia

"GRAMY DLA EUROPY" - KIEDY POWTÓRKA KONCERTU?

Na scenie zlokalizowanej na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie wystąpili m.in.: Lao Che, Zakopower, Natalia Szroeder, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Enej, Golec uOrkiestra, LemON, Daria Zawiałow, Muniek Staszczyk, Bovska, Kortez, Organek, O.S.T.R., The Dumplings, Katarzyna Cerekwicka, Mateusz Ziółko, Bedoes, Gromee, IRA, Atom String Quartet oraz Bedoes. Podczas wydarzenia w etiudzie opartej o mit porwania Europy wystąpiła także formacja teatralna Art Color Ballet, wykorzystująca performance, body painting i taniec.

Koncert z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej w TVP1! Kto wystąpi?Zobacz więcej

Punktualnie o północy – czyli dokładnie w 15. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej – miało miejsce uroczyste, symboliczne odliczanie od 28 do 1. Każda liczba wybrzmiała w języku innego kraju Europy i oznaczała kolejność wchodzenia do struktur Unii. W finale koncertu wykonano fragment Hymnu EU – "Oda do Radości" z udziałem muzyków młodego i starszego pokolenia, artystów reprezentujących różne gatunki i style muzyczne, chór, DJ, składy rockowe, klasyczne i dęte.

Koncert "Gramy dla Europy" poprowadziła Marcelina Zawadzka oraz Tomasz Wolny, natomiast impreza była transmitowana przez TVP1, Super Polsat oraz TVP Polonia. Powtórkę koncertu "Gramy dla Europy" będzie można obejrzeć 2 maja o godzinie 16:05 (część pierwsza) oraz 3 maja o godzinie 16:05 (druga część) na antenie TVP1.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×