grzegorz bardowski

"Rolnik szuka żony 2". Anna i Grzegorz Bardowscy złorzeczą na fachowca! Nie szczędzili gorzkich słów! "Mamy wielki problem na budowie"

Anna i Grzegorz Bardowscy to historia miłości, która wykiełkowała na planie programu Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony". Para, która poznała się w 2. edycji, dziś skupia się na wychowywaniu pociech i budowie nowego domu. Ania Bardowska podzieliła się z fanami wyznaniem o problemie, który zastali. Okazuje się, że ów kłopot to nie byle co - rolnik i jego ukochana słono zapłacą za fuszerkę!

20.09.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Rodzina Bardowskich przeżyła tragedię! Pożar strawił dosłownie wszystko. Zrozpaczona Anna Bardowska zaapelowała o pomoc

Anna Bardowska, znana z 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o tragedii, która spotkała jej rodzinę. Okazuje się, że kilka dni temu wybuchł pożar, który doszczętnie zniszczył dom jej najbliższych. Zrozpaczona rolniczka postanowiła zaapelować do swoich fanów o pomoc.

30.08.2022Rolnik szuka żony

Kiedyś skromna przedszkolanka, dziś wpływowa instamatka. Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" przeszła zdumiewającą metamorfozę

Anna Bardowska w "Rolnik szuka żony" znalazła miłość - z Grzegorzem Bardowskim byli sobie pisani. Ogromny sukces programu przyniósł także popularność występującym w nim uczestnikom. Ania Bardowska jest dziś jedną z najbardziej wpływowych instamatek. Jak zmieniła się od kiedy po raz pierwszy pojawiła się w telewizji? Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej.

28.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Anna Bardowska zdradziła, ile z Grzegorzem wydali na budowę swojego nowego domu. Odniosła się też do powszechnej krytyki jej nowoczesnej posiadłości

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony 2" kontynuują budowę domu swoich marzeń. W ostatnich dniach rolniczka postanowiła za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedzieć na pytania jej fanów związanych z nową posiadłością. Wiadomo, ile słynne małżeństwo na nią wydało. Kwota robi wrażenie!

16.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy! Pokazujemy, jak wygląda posiadłość rolników, z której niebawem się wyprowadzą

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dzięki udziałowi w show TVP, para zakochała się w sobie i dziś wraz ze swoimi dziećmi tworzą zgodną i szczęśliwą rodzinę. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się małżeństwo rolników. Wnętrza ich posiadłości zdecydowanie robią wrażenie!

11.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pokazała, jak ich synek garnie się do pomocy ojcu na polu. Jego zaangażowanie rozczuliło fanów!

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Połączyła ich szczera miłość - dziś są nie tylko po ślubie. To także rodzice dwójki pociech - Jana i Liwii. Ukochana rolnika chętnie dzieli się wraz z mężem swoim codziennym życiem na gospodarce. Na opublikowanym filmie widać, jak synek pary garnie się do pomocy ojcu przy żniwach. Ten widok rozczulił fanów pary!

25.07.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" prywatnie. Kamila na plaży, Elżbieta z najstarszą córką, całuśna Małgosia w objęciach męża. Tego nie zobaczysz w TV!

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" korzystają z popularności. Wielu z nich swoim prywatnym życiem dzieli się w sieci. Fani programu TVP bacznie obserwują ich poczynania w mediach społecznościowych. Jak na co dzień żyją bohaterowie "Rolnik szuka żony"? Co pokazują w internecie? Zobacz uczestników "Rolnik szuka żony" w prywatnej odsłonie.

26.06.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×