Gwiazdy na planie "Agenta" [ZDJĘCIA]

Po 14 latach na antenę TVN wraca jeden z najpopularniejszych telewizyjnych reality show! Zobaczcie gwiazdy na planie programu. Jak myślicie, kto z nich zdemaskuje Agenta?

Multimedia

Tym razem na poszukiwania Agenta wyruszą celebryci. W blasku afrykańskiego słońca zmierzą się z własnymi słabościami i lękami. Czy wytrzymają szalone tempo, skrajne emocje, pot i łzy?

Jak gwiazdy poradzą sobie w nowej roli? Kto z nich zdemaskuje Agenta? RPA - raj dla turystów szukających niezapomnianych wrażeń. To właśnie tam, w odległe zakątki południowej Afryki, Kinga Rusin zabrała czternastu znanych i lubianych celebrytów - Joanna Jabłczyńska, Macademian, Dominika Tajner, Eva Halina Rich, Kamila Szczawińska, Monika Mrozowska, Sylwia Szostak, Vienio, czyli Piotr Więcławski, Michał Szpak, Tomasz Oświeciński, Rafał Maślak, Antoni Królikowski, Hubert Urbański oraz Maciej Sieradzky. Nie będą to jednak beztroskie wakacje!

Zobaczcie gwiazdy na planie programu. Jak myślicie, kto z nich zdemaskuje Agenta?

CZYTAJ TAKŻE:
"AGENT - GWIAZDY". JAKIE ATUTY WYKORZYSTA ANTONI KRÓLIKOWSKI W PROGRAMIE? [WIDEO]
"AGENT - GWIAZDY". JAK HUBERT URBAŃSKI CZUJE SIĘ PRZED PROGRAMEM? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
 • Joe (gość)

  Gwiazdy - buhaha, Jabłczyńska, Mrozowska i Urbański ujdzie, ale reszta - kim oni są?

  23.02.2016 21:12
 • agent 4 edycja po 60 minut 13 odcinków (gość)

  Domnika tajner blondynka z natury spędzi 2 miesiące w RPA od 11 stycznia 2016 roku TVN kręci czwartą edycje agent reality-show powstało 13 odcinków agenta 4 prosto z RPA z 14 gwiazdami i kingą rusin w roli prowadzącej Kinga Rusin cały czas jest w Kruger National Park gdzie kręcony jest agent gwiazdy TVN premiera wiosną 2016 roku od marca 21:30 wtorki

  23.02.2016 12:10
 • OBERS (gość)

  Robi masz racje ja 2 a żona 3 HAHAHA

  23.01.2016 19:51
 • Robi (gość)

  Takie gwiazdy, że kojarzę może 2-3...

  22.01.2016 19:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×