Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu [GALERIA]

W czwartek, 26.02.2015 Polsat zaprezentował swoją wiosenną ramówkę. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd stacji. Zobaczcie, jak znani prezentowali się na imprezie.

Multimedia

Polsat oficjalnie zaprezetował swoją wiosenną ramówkę na 2015 rok. Stacja w tej odsłonie postawiła na rozrywkę. Nie zabraknie takich jak dobrze znane widzom "Dancing With The Stars", "Must Be The Music", Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Hell's Kitchen" czy "Top Chef". Zobaczymy także nowość w polskiej telewizji - "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą skakać do wody.

CZYTAJ TAKŻE: NINA TERENTIEW O "CELEBRITY SPLASH": KAŻDY CHCIAŁBY ZOBACZYĆ GWIAZDĘ W GACIACH WIOSENNA RAMÓWKA POLSATU. CO OBEJRZEĆ WIOSNĄ 2015 W POLSACIE? [ZDJĘCIA]

Ponadto, widzowie Polsatu będą śledzić losy bohaterów swoich ulubionych seriali: "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek" i "Świata według Kiepskich".

Na prezentacji wiosennej ramówki stacji nie mogło zabraknąć gwiazd, prowadzących, uczestników i aktorów występujących w programach i serialach Polsatu.

Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na wiosennej ramówce Polsatu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×