Gwiazdy seriali na premierze Kalendarza ATM Grupa 2019. Jak powstawały klimatyczne zdjęcia Roberta Wolańskiego? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W Warszawie odbyła się premiera Kalendarza ATM Grupa 2019. To już 3. edycja, a do udziału w niej zostali zaproszeni przedstawiciele najpopularniejszych seriali produkowanych przez ATM Grupę. Wśród nich m.in. Małgorzata Kożuchowska i Andrzej Grabowski.

Multimedia

Kalendarz ATM Grupa 2019 - idea

Co dzieje się z aktorem, kiedy gasną światła sceny, a na planie wyłączane są kamery? Kiedy nie jest już w roli, ale jeszcze nie wrócił do swojego prywatnego życia? Jak wygląda ta krótka chwila intymności, kiedy jest ze sobą sam na sam? Bez widzów, oklasków, błyskających fleszy, adrenaliny… Odpowiedź na to pytanie przynosi trzecia edycja kalendarza ATM GRUPA. Podczas kameralnych, klimatycznych sesji w wysmakowanej scenografii nawiązującej do zawodowej rzeczywistości Bohaterów, fotograf Robert Wolański szukał emocji, które towarzyszą im po zakończeniu spektaklu lub zdjęć na planie.

Kożuchowska, Englert, Kasprzyk i inni w kolejnej edycji wyjątkowego kalendarza [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Robert szukał emocji, które towarzyszą im po zakończeniu spektaklu lub zdjęć na planie. - Chciałbym znaleźć i utrwalić tę krótką chwilę naturalności, lekkości, bezpretensjonalności… i prawdy - powiedział.

Bohaterowie kalendarza ATM Grupa 2019 to: Dagmara Bąk ("Wataha"), Krzysztof Dracz ("Świat według Kiepskich"), Helena Englert ("Znaki"), Andrzej Grabowski ("Świat według Kiepskich"), Katarzyna Herman ("Druga szansa"), Ewa Kasprzyk (", Małgorzata Kożuchowska ("Druga szansa"), Rafał Królikowski ("Druga szansa"), Małgorzata Hajewska - Krzysztofik ("Pod powierzchnią"), Michalina Olszańska ("1983"), Filip Pławiak ("Nielegalni") i Łukasz Simlat ("Pod powierzchnią").

Serialowe gwiazdy na imprezie promującej kalendarz ATM Grupa [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na imprezie promującej kalendarz pojawili się też inni aktorzy, których możemy oglądać w serialach produkowanych przez ATM, m.in. Ula Dębska, Patryk Pniewski, Ilona Ostrowska, Julia Pogrebińska, Edyta Herbuś, Maciej Mikołajczyk, Michał Mikołajczak, Michał Malinowski, Ewa Jakubowska, Bartłomiej Topa czy Zofia Czerwińska. Zapytaliśmy gwiazdy kalendarza o ich wrażenia związane z sesją. Jak przebiegały prace nad kalendarzem? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×