Gwiazdy Sylwestrowego Rejsu Przebojów telewizji Polsat [WIDEO]

W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli wokalisty.

Multimedia

Sylwester z Polsatem 2014/2015 ponownie odbędzie się w Gdyni. W tym roku impreza zmienia nazwę z Sylwestrowa Noc Przebojów na Sylwestrowy Rejs Przebojów. Polsat zamierza zabrać swoich widzów w muzyczną podróż dookoła świata.

– *W tej podróży parostatkiem będę reprezentować Hiszpanię, a więc zaśpiewam swój przebój w stylu hiszpańskim „Margarita”. A potem będę reprezentować Szwecję i zaśpiewam piosenkę z repertuaru Abby* – mówi Majka Jeżowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

W ostatnią noc roku widzów przed telewizorami i publiczność zgromadzoną na gdyńskim Skwerze Kościuszki bawić będą takie gwiazdy, jak: Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Ewa Farna, Majka Jeżowska, Anna Wyszkoni, Krzysztof Krawczyk, chór Sound’n’Grace i Jacek Stachursky. Nie zabraknie także uczestników dwóch edycji telewizyjnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którzy wcielą się w największe gwiazdy światowej sceny muzycznej. W roli Justina Biebera będzie można zobaczyć Artura Chamskiego, jako Shakira wystąpi Katarzyna Skrzynecka, Paweł Tucholski wcieli się w postać Eltona Johna, a Bilguun Ariunbaatar w Toma Jonesa.

– *Jest to na pewno bardzo miłe wyróżnienie, cieszę się, że właśnie w ten sposób spędzam Sylwestra, że mogę się znaleźć na największej scenie w Polsce. To jest niesamowite uczucie. Swoje pierwsze kroki sylwestrowe stawiałam dwa lata temu, też właśnie w Polsacie, ze swoim pierwszym singlem i było to dla mnie niesamowite doświadczenie, bo po raz pierwszy wyszłam na tak dużą scenę z własną piosenką i to było piękne uczucie* – mówi Ewelina Lisowska.

Wokalistka na pewno zaśpiewa utwór „W stronę słońca” pochodzący z albumu „Aero-Plan”, nie chce natomiast zdradzać, czy wykona również piosenkę ze swojego najnowszego singla „Nowe horyzonty”. Na gdyńskiej scenie pojawi się także Stefano Terrazzino, tym razem w zupełnie nowej roli. Wykona bowiem kilka piosenek, a śpiewać będzie w swoim ojczystym języku. Tancerz przyznaje, że kocha śpiewać, a w roli wokalisty czuje się świetnie. Występy wokalne uskrzydlają go tak samo, jak taneczne, mimo że nie jest zawodowym muzykiem.

Moja rola polega na tym, by zabrać słuchających do różnych miejsc, wprowadzić atmosferę. Lądujemy na Sycylii, wiadomo, nudno, co ja mogę robić? Śpiewać, tańczyć i to jeszcze po włosku. Niczym nie zaskakuję, niestety. Nie będę śpiewać po chińsku, lecz po włosku, w moim ojczystym języku i oczywiście włoskie hity. Chciałem wykonać coś po polsku, ale gdybym to zrobił, to ludzie uciekliby z tej imprezy, a tam jest mało miejsca i byłoby trudno uciec. Dlatego powiedziałem, że nie będę jeszcze śpiewał w tym języku – mówi Stefano Terrazzino. CZYTAJ TAKŻE: SYLWESTROWY REJS PRZEBOJÓW DOOKOŁA ŚWIATA W TELEWIZJI POLSAT! DODA NA SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW: "NA SCENĘ WYJADĘ NA FANTASTYCZNYM SPRZĘCIE"

Gospodarzami Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie siedmiu prowadzących: Krzysztof Ibisz, Anna Głogowska, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciek Rock oraz Agnieszka Popielewicz. Paulina Sykut-Jeżyna przyznaje, że już odczuwa tremę przed tak wielkim wydarzeniem, mimo że nie jest to pierwszy impreza sylwestrowa, którą będzie prowadzić. Jej partnerem będzie Maciek Rock, którego nazywa swoim telewizyjnym mężem.

– *Ta impreza jest wyjątkowa o tyle, że trwa wiele godzin. Choć ten czas można sobie rozłożyć w inny nieco sposób. Jesteśmy w pulsie, owszem, i w czas, ale te imprezy krótsze, te dwugodzinne czy półtoragodzinne, są bardziej napięte. Tutaj panuje inna atmosfera, ogólne rozluźnienie, a to, że jesteśmy w pracy i na imprezie, też nam pomaga. Wszyscy jesteśmy w zabawowym nastroju *– mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

Sylwestrowy Rejs Przebojów na antenie telewizji Polsat 31 grudnia od godz. 20.00. Telewizja Polsat chce przebić sukces zeszłorocznej imprezy sylwestrowej, która zgromadziła przed telewizorami 6 mln widzów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×