Halina Mlynkova i Magdalena Schejbal w jury "SuperSTARcia"!

Gwiazdy Halina Mlynkova i Magdalena Schejbal zasiądą w piątek w jury „SuperSTARcia”!!! Wraz z przewodniczącym Wojciechem Mannem, artystki oceniać będą uczestników programu, którzy tym razem zmierzą się z utworami z gatunku FOLK.

Multimedia

W "SuperSTARciu" co tydzień za stołem jurorskim Wojciechowi Mannowi towarzyszą inne gwiazdy - ekspert gatunku, który przedstawiany jest w danym odcinku oraz aktor lub przedstawiciel mediów. Tym razem w jury zasiądą Halina Mlynkova, jako ekspert muzyki folkowej oraz znana i ceniona aktorka Magdalena Schejbal.

Czy artystki będą surowe dla muzycznych gwiazd programu? Czy rozbawią widzów, lub wzruszą swoimi wyznaniami? W ostatnim odcinku Urszula Dudziak wyznała miłość Mietkowi Szcześniakowi, a Bartosz Opania nie szczędził komplementów pięknym uczestniczkom show. Co wydarzy się tym razem? Czy śpiewający panowie zawrócą w głowie pięknym jurorkom?

CZYTAJ TAKŻE: OSOBISTA DEDYKACJA MIECZYSŁAWA SZCZEŚNIAKA W "SUPERSTARCIU" [WIDEO] WSZYSTKIE WCIELENIA RAMONY REY W "SUPERSTARCIU" [WIDEO+ZDJĘCIA]

W "SuperSTARciu" o tytuł Artysty Uniwersalnego walczą: Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski, Mietek Szcześniak, Titus, Monika Borzym oraz Adam Sobierajski. Z programu, głosami widzów, odpadli już Kasia Wilk, Reni Jusis, Ramona Rey oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. W każdym z odcinków uczestnicy wykonują piosenki z innego gatunku muzycznego, pokazując tym samym swoją wszechstronność i wielki talent.

"SuperSTARcie" emitowane jest na żywo w każdy piątek o godzinie 21.05 na antenie TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×