"Hannibal". 4. sezon serialu zostanie nakręcony przez Netflix? Mads Mikkelsen podkręca spekulacje!

Chociaż serial "Hannibal" został zakończony w 2015 roku, to jednak wciąż wokół serialu skupiona jest ogromna ilość fanów, która domaga się kontynuacji przygód Hannibala Lectera. Czy jest szansa na 4. sezon "Hannibala"? Atmosferę i spekulacje podkręca sam Mads Mikkelsen!

Multimedia

"Hannibal" z ekranów telewizorów zniknął w 2015 roku, gdy zrealizowano trzeci i finałowy sezon produkcji. Jednak fanom to nie wystarczyło i praktycznie od dnia emisji ostatniego odcinka domagają się reaktywacji serialu.

4. sezon powstanie? Mads Mikkelsen mówi o kontynuacji serialu!Zobacz więcej

Co jakiś czas powracają plotki odnośnie do 4. sezonu "Hannibala", ale może teraz nadszedł czas, aby potraktować je trochę bardziej poważnie? Wszystko za sprawą kupna licencji na serial przez Netflix, który na swojej platformie pokaże dotychczasowe sezonu kultowego serialu.

To oczywiście nie oznacza, że Netflix nakręci nowe odcinki produkcji... ale Netfliksowi już zdarzało się reaktywować zamknięte projekty, które przejmował! Czy tak będzie też tym razem? Nad tym wszystkim zastanawia się również odtwórca tytułowej roli, czyli Mads Mikkelsen, który na swój Instagram wrzucił wymowną grafikę i zasugerował, że może powstać 4. sezon.

Chcielibyście obejrzeć nowe odcinki "Hannibala"?

"HANNIBAL" - O CZYM JEST SERIAL?

Will Graham jest konsultantem FBI, który posiada niesamowitą umiejętność. Potrafi utożsamić się z mordercami. Jego przełożony Jack Crawford prosi o pomoc Hannibala Lectera, szanowanego i doświadczonego psychiatrę. Doktor pomaga Willowi uporać się z jego przekleństwem oraz doradza mu w niektórych śledztwach. Serial jest oparty na serii książek Thomasa Harrisa. Autorem scenariusza jest Bryan Fuller.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×