"Hawkeye". Marvel Studios rezygnuje z Hailee Steinfeld? Co dalej z serialem MCU?

Coraz więcej kontrowersji wokół zapowiadanego serialu MCU dla platformy Disney+ pt. "Hawkeye". Okazuje się, że Marvel Studios prawdopodobnie zrezygnuje z zatrudnienia aktorki typowanej do jednej z głównych ról!

Multimedia

Od dawna w kontekście filmu "Hawkeye" mówiło się, że na ekranie jako Kate Bishop pojawi się Hailee Steinfeld. Wielu fanów ucieszyła ta wiadomość, bo urodzona w 1996 roku aktorka i wokalistka to jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia.

Mahershala Ali to nowy Blade! Marvel przedstawił daty premier swoich seriali i filmów! Zobacz więcej

Teraz jednak pojawia się coraz więcej głosów, że Marvel Studios zrezygnował z zatrudnienia Hailee Steinfeld. Wszystko przez możliwe opóźnienia w pracy nad serialem, które mogłyby być spowodowane bardzo napiętym grafikiem młodej aktorki.

Oczywiście jeszcze nie są to przez nikogo oficjalnie potwierdzone wieści, ale w ostatnim czasie coraz głośniej było na temat serialu "Hawkeye" i jego ewentualnego opóźnienia. Wówczas głos zabrali włodarze Disneya, którzy zapewnili, że produkcja na platformę Disney+ trafi, według planu, jesienią 2021 roku.

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×