HBO zapowiada pięć nowych seriali europejskich. O czym będą? [SERIALE HBO 2018/2019, ZWIASTUNY, DATY PREMIER]

Jesienią i zimą w HBO będzie, co oglądać. Stacja zapowiedziała właśnie premiery pięciu nowych seriali europejskich, w tym polskiej produkcji "Ślepnąc od świateł" na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka. CO wiemy o nowych serialach HBO? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

W nadchodzącej jesienno-zimowej ramówce widzowie będą mogli zobaczyć aż pięć nowych europejskich seriali wyprodukowanych przez HBO. Wśród nich znajdą się m.in. polski serial "Ślepnąc od świateł", rumuńsko-niemiecki "Hackerville" oraz chorwacki "Sukces" w reżyserii nagrodzonego Oscarem Danisa Tanovića.

Jesteśmy bardzo dumni, że w ciągu czterech kolejnych miesięcy na naszej antenie zadebiutuje pięć różnych seriali. Każdy z nich należy do innego gatunku, przedstawia inną historię i kontekst – powiedział Antony Root, szef produkcji HBO Europe, wiceprezes ds. programowych i własnych produkcji HBO Europe. Premiera wszystkich nowych produkcji odbędzie się tego samego dnia o tej samej godzinie w 17 krajach Europy. Bardzo cieszymy się, że możemy przedstawić naszym abonentom jeszcze bogatszą ofertę produkcji własnych - dodał.

HBO ujawnia dokładną datę premiery nowego polskiego serialu! [ZWIASTUN, OBSADA]Zobacz więcej

Trzy pełne sezony węgierskiego serialu HBO Europe "Złote życie", polska produkcja "Ślepnąc od świateł" na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego i rumuńsko-niemiecka koprodukcja zatytułowana "Hackerville". Ten sześcioodcinkowy serial łączy wątek głośnego śledztwa z elementami osobistego dramatu. Produkcja miała swoją światową premierę podczas konkursowego pokazu na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Zurichu. "Hackerville" to kolejna rumuńskojęzyczna produkcja własna HBO po "Dolinie ciszy" (Valea Mutã) i dwóch sezonach głośnego gangsterskiego serialu "W cieniu" (Umbre). Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "W cieniu" rozpoczną się już w tym miesiącu.

Historia bossa mafii, polskie perełki oraz walka o Żelazny Tron. Oto najlepsze seriale HBO!Zobacz więcej

"Sukces" (Uspjeh) to pierwszy serial telewizyjny Danisa Tanovića (Ziemia niczyja) i zarazem pierwsza produkcja HBO Europe z regionu adriatyckiego. Akcja serialu rozgrywa się w Zagrzebiu. W kolejnych odcinkach historii poznajemy cztery osoby oraz ich losy, które przypadkowo splatają się ze sobą podczas dramatycznych wydarzeń. W obliczu konsekwencji podjętych przez nich działań czwórka przeciętnych ludzi z bardzo odmiennych środowisk postanowi odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Autorem scenariusza jest Marjan Alčevski, który za pierwszy odcinek serialu zdobył główną nagrodę w pierwszej edycji konkursu scenariuszowego „First Draft” zorganizowanego przez HBO w regionie adriatyckim.

Jesienno-zimową ramówkę dopełni trzeci sezon czeskiego serialu "Terapia", będącego adaptacją głośnej międzynarodowej produkcji. Szczegóły i daty premier nowych seriali HBO znajdziecie w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×