"Heaven's Kitchen - Niebiańska Kuchnia" czyli Wojciech Modest Amaro u Kasi Kwiatkowskiej [WIDEO]

Kasia Kwiatkowska w swoim show "Baw Mnie. Kasia Kwiatkowska Show" postanowiła sprawdzić, co by było gdyby szef Wojciech Modest Amaro był... uprzejmy i miły do granic możliwości. Zobaczcie "Heaven's Kitchen" w wydaniu Wojciecha Amaro.

Multimedia

Internauci i media zarzucają szefowi "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", że jest zbyt ostry dla uczestników. Katarzyna Kwiatkowska postanowiła przekonać się, czy Wojciech Modest Amaro potrafi być niezwykle uprzejmy i zamiast krytykować tylko chwalić uczestników. W swoim talk-show Kasia Kwiatkowska wcieliła się w rolę uczestniczki programu "Heaven's Kitchen - Niebiańska Kuchnia". Jej zadaniem było przygotowanie kanapki, którą szef Wojciech Modest Amaro musiał ocenić najmilej, jak potrafi. Myślicie, że to w ogóle możliwe? Koniecznie zobaczcie nasze wideo. Nie uwierzycie, jak wyglądałaby alternatywna wersja najostrzejszego szefa kuchni w Polsce.

Cały odcinek "Baw Mnie. Kasia Kwiatkowska Show" będziecie mogli zobaczyć już dziś o godzinie 21.00 w Polsat Cafe, a już jutro o godzinie 20.05 w Polsacie kolejny odcinek "normalnej" edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×