"Hell's Kitchen" 10.03.2015, odcinek 1. Odpadł Sebastian Miechowicz

3. edycja "Hell's Kitchen" wystartowała! Z programu odpadł Sebastian Miechowicz. Sprawdź, co jeszcze działo się w "Hell's Kitchen".

Multimedia

W pierwszym odcinku trzeciej edycji "Hell's Kitchen" poznaliśmy bliżej uczestników programu. Kucharze zaś bliżej poznali "Piekielną kuchnię" i Wojciecha Modesta Amaro. Szef przedstawił także swoich nowych zastępców: Paulinę Sędzicką i Piotra Ogińskiego.

Podczas pierwszego zadania uczestnicy mieli przygotować swoje ulubione danie. Czas na jego wykonanie to 45 minut. Dla drużyny czerwonych punkt zdobyła Kasia, a dla niebieskich - Sebastian i Roland.

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW 3 EDYCJI "HELL'S KITCHEN" [ZDJĘCIA] MARTA Z HELL'S KITCHEN" DLA TELEMAGAZYN.PL: NIKT NIE CHCE W KUCHNI CIEPŁEJ KLUCHY. DOBRY SZEF POWINIEN BYĆ LIDEREM

Panowie w ramach nagrody udali się do ekskluzywnej restauracji, gdzie spotkali się z Wojciechem Modestem Amaro i Sebastianem Olmą. Niebiescy mogli wejść również na kuchnię restauracji. Panie w ramach kary miały wyczyścić sztućce i naczynia, uprasować obrusy.

Podczas pierwszego serwisu szef mianował kapitanami Justina i Sandrę. Jedyne danie udało się wydać dziewczynom po trzech godzinach serwisu. Goście po tak długim oczekiwaniu wyszli z restauracji.

W grupie niebieskich nominowani zostali Dominik i Sebastian. Po głosowaniu z "Hell's Kitchen" odpadł Sebastian Miechowicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×