"Hell's Kitchen" 11.11.2014, odcinek 9. Karczemna awantura w półfinale

Już dziś półfinał drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Emocje w uczestnikach są tak wielkie, że w domu rozpętała się piekielna afera. Doszło nawet do wyzwisk!

Multimedia

"Stary chyba cię poje...!". "Nie drzyj ryja!". "Widzę to po tobie, że odkąd przyszedłeś tylko kur... grasz!". "Jak będziesz kapitanem, nikt ci kur... nie pomoże!". " "Kur... mać, nikogo nie traktujemy tutaj inaczej!" - to tylko kilka z wielu zarzutów, jakie uczestnicy wykrzyczeli w twarz Michałowi Bystroniowi. Uczestnik podczas poprzedniego serwisu wyznał szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, że Piotr Ogiński, Paulina Kantak oraz Monika Dąbrowska postanowili zawrzeć pakt przeciwko niemu, aby się go pozbyć z programu.

Co na zarzuty uczestników ma do powiedzenie sam Michał Bystroń? Jak kłótnia wpłynie na półfinałowy serwis, po którym poznamy finalistów "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"? Dowiemy się już dziś o godzinie 20.05 w Polsacie.

Wielki Finał drugiej polskiej edycji najsłynniejszego kulinarnego reality show na świecie - "Hell's Kitchen" - już 18 listopada, o godzinie 20:05, tylko w Telewizji POLSAT! Zapraszamy!

CZYTAJ TAKŻE: KTO PRZESZEDŁ DO PÓŁFINAŁU "HELL'S KITCHEN"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×