"Hell's Kitchen" 11.11.2014, odcinek 9. Półfinał. Odpadł Michał Bystroń

W półfinałowym odcinku "Hell's Kitchen" z programu odpadł Michał Bystroń.

Multimedia

W 9. odcinku "Hell's Kitchen" uczestnicy trafili do 10. Pułku Samochodowego, gdzie musieli przygotować posiłki dla Wojska Polskiego. Szef Amaro wyznaczył dwie grupy: Michał i Monika oraz Paulina i Piotr. Obie drużyny miały ugotować danie jednogarnkowe na kuchni polowej. Michał i Monika mieli przygotować posiłek z zielonych produktów, zaś drużyna przeciwna z czerwonych. Lepiej poradzili sobie Paulina i Piotr.

Zwycięzcy w nagrodę spędzili resztę dnia na jachcie z Natalią Siwiec. Przegrani zaś musieli dokładnie wyczyścić wojskowy samochód.

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN" 11.11.2014. ODCINEK 9. KARCZEMNA AWANTURA W PÓŁFINALE KTO PRZESZEDŁ DO PÓŁFINAŁU "HELL'S KITCHEN"?

Na początku serwisu kapitanem została Monika. Nie obyło się bez pomyłek, ale serwis zakończył się sukcesem. W tym odcinku nie było nominacji, uczestnicy o miejsce w finale walczyli w dogrywce. Kucharze mieli przygotować pierożki z dynią. Najgorzej poradził sobie Michał.

Z "Hell's Kitchen" odpadł Michał Bystroń.

Na tym jednak nie koniec. Szef Amaro zdecydował, że do finału nie dostanie się jeszcze jedna osoba. Kto? Dowiemy się za tydzień...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×