"Hell's Kitchen" 18.11.2014. odcinek 10. Kto odpadnie przed Wielkim Finałem? [WIDEO]

Monika Dąbrowska, Piotr Ogiński i Paulina Kantak - to oni mają szansę znaleźć się w Wielkim Finale drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". W ostatecznym starciu udział wezmą dwie osoby. Kto odpadnie tuż przed finałem?

Multimedia

Zanim poznamy finalistów drugiej edycji największego kulinarnego show w Polsce, szef Wojciech Modest Amaro każe oddać bluzę jednemu z uczestników. Kto będzie musiał obejść się smakiem w walce o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro?

O miejsce w Wielkim Finale drugiej edycji "Hell's Kitchen" walczą: Monika Dąbrowska, Paulina Kantak i Piotr Ogiński.

Monika Dąbrowska dała się poznać jako osoba niezwykle opanowana i pracowita. Mimo, że nigdy nie pracowała na kuchni zawodowo, udowodniła, że ma niezwykły talent. Jest osobą bardzo kreatywną i wie, jak łączyć ze sobą składniki, aby danie zachwycało. Tak było w przypadku chociażby dania z kiełbasą w roli głównej. Potrawa Moniki była bezkonkurencyjna.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN" 18.11.2014. FINAŁ! GWIAZDY WYBIORĄ ZWYCIĘZCĘ! [ZDJĘCIA] PAULINA SYKUT-JEŻYNA POPROWADZI WIELKI FINAŁ HELL'S KITCHEN![/sc]

Paulina Kantak. Uczestniczka, która na co dzień prowadzi własną restaurację udowodniła, że zna się na gotowaniu. Niejednokrotnie, dzięki jej wsparciu, drużyna Czerwonych wychodziła z opresji. W półfinałowym starciu jej danie przygotowane w duecie z Piotrem Ogińskim szef Wojciech Modest Amaro ocenił najlepiej.

Ostatnią osobą, która być może będzie miała szansę zawalczyć o nagrodę główną jest Piotr Ogiński. Zabłysnął kreatywnością i umiejętnością mobilizowania drużyny do działania. Choć kilkorgu uczestnikom zalazł za skórę, udowodnił, że jest dobrym kucharzem.

Kto stanie do ostatecznej walki? Który uczestnik będzie się musiał pożegnać z programem tuż przed finałową rozgrywką? Przekonamy się w najbliższy wtorek, na żywo, o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×