"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" 15.04.2014, odc. 2: Karolina Szostak i Maciej Nowak gośćmi show

Zobacz, co wydarzy się w 2. odcinku "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia", który już we wtorek 15.04.2014 w Polsacie!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN - PIEKIELNA KUCHNIA" ODC. 1, 8.04.2014, POLSAT. ODPADŁA ALDONA! POZNAJ WSZYSTKICH 14 UCZESTNIKÓW "HELL'S KITCHEN - PIEKIELNA KUCHNIA" [ZDJĘCIA]

Przed nami drugi odcinek pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". Gośćmi restauracji będą dziennikarka sportowa Karolina Szostak oraz krytyk kulinarny i juror "TOP Chef" Maciej Nowak.

- Wojtek Amaro jest furiatem, ale na sekundę. On doskonale wie co robi. Kiedy jest potrzeba, potrafi krzyknąć i zaraz po tym w kuchni robi się absolutna cisza. Muszę przyznać, że z przyjemnością słuchałam, jak krzyczał dziś na zawodników. To wzbudzało ogromne emocje. Widać, że szef Amaro - jako szef wszystkich szefów - całkowicie panuje nad uczestnikami - oceniła Karolina Szostak.

CZYTAJ TAKŻE: PIERWSZA POLSKA EDYCJA "HELL'S KITCHEN - PIEKIELNA KUCHNIA". ZOBACZ ZWIASTUN [WIDEO] Z "TOP CHEF" DO "HELL'S KITCHEN". ZOBACZ GWIAZDY NOWEGO KULINARNEGO SHOW POLSATU [ZDJĘCIA]

Oprócz Karoliny, gościem największego i najbardziej emocjonującego show kulinarnego w Polsce, będzie Maciej Nowak - krytyk kulinarny i juror programu "TOP Chef".

- Po tym, jak zachowuje się Wojciech Modest Amaro w kuchni, widać, jak bardzo stresująca jest praca szefa kuchni. To jest zawód potwornie wymagający, stresujący i skomplikowany logistycznie. Gordon Ramsay powinien się cieszyć, że będą o nim teraz mówili brytyjski Wojciech Modest Amaro - wyznał Maciej Nowak.

Czy gościom zasmakują dania serwowane przed uczestników "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"? Która z drużyn okaże się lepsza? Kto będzie musiał opuścić program? Wszystkiego dowiecie się już we wtorek o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×