"Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" 29.04.2014, odc. 4: Amaro CAŁUJE uczestniczkę [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tego nie spodziewał się nikt! Tuż po zakończeniu wyzwania w nowym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" szef Wojciech Modest Amaro uraczył namiętnym pocałunkiem Patrycję - nową uczestniczkę kulinarnego show Polsatu.

Multimedia

  • Smakuje jak u mnie w domu - powiedział po zasmakowaniu domowego dania przygotowanego przez Patrycję Wojciech Modest Amaro, po czym podszedł do niej i namiętnie ją pocałował! Nowa uczestniczka mieszka w Warszawie i z zamiłowania jest dekoratorką wnętrz. W programie pojawiła się, aby zasilić szeregi drużyny Czerwonej, z której odpadła ostatnio Monika Katreniok.

CZYTAJ TAKŻE: ALAN ANDERSZ STRZELAŁ DO UCZESTNIKÓW "HELL'S KITCHEN" [WIDEO] "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" ODC. 3: AMARO WYRZUCIŁ UCZESTNIKA Z KUCHNI. ODPADŁA MONIKA KATRENIOK!

"Jak to?!", "Ja przysięgam, ja myślałam, że mam jakieś zaburzenia", "Aż takie dobre to danie było?" - komentowali całe zajście zaskoczeni uczestnicy programu.

Co takiego przygotowała Patrycja, że szef Amaro postanowił ją pocałował? Co jeszcze wydarzy się w czwartym odcinku "Piekielnej Kuchni"? Tego dowiemy się już w najbliższy wtorek o 20.05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×